کشتار رژیم صهیونیستی در «روز نکبت» جاهلیت مدرن را یادآوری می‌کند

جبهه مردمی نیروهای انقلاب کشتار فلسطینیان توسط رژیم اشغالگر قدس در «روز نکبت» را مصداق جاهلیت مدرن دانست و تاکید کرد: سکوت مرگبار سران ملل گویای مظلومیت ملت فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی فرارسیدن «روز نکبت» که روز گذشته با شهادت تعدادی از فلسطینیان به دست نیروهای رژیم صهیونیستی همراه بود و همچنین انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس شریف، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: 

«روز گذشته جشن نکبت‌بار رژیم اشغالگر قدس با حضور تأمل‌برانگیز افرادی از خانواده ترامپ برای هفتادمین سال اشغال فلسطین و انتقال سفارت آمریکا به قدس برگزار گردید. شادی صهیونیست‌ها با بهای کشتار وحشیانه و تاریخی آن ها و روان ساختن جوی خون‌ همراه بود و سران عرب به ویژه عربستان چشم بر همه این جنایات بسته که هیچ بلکه قبلاً با نشست‌های دوستانه این برنامه‌های جنایت‌بار غیرانسانی را تدارک دیدند.

رژیم اشغالگر قدس در حالی جشن پیروزی گرفت که حداقل ۵۷ انسان را؟ کشت و بیش از ۲۷۰۰ نفر را زخمی ساخت و این عمل غیرانسانی و این انسان‌کشی نژادپرستانه در قرن ۲۱، جاهلیت مدرن را یادآوری می‌کند در حالی که سکوت مرگبار سران ملل؟ مترقی و به ویژه «سلمان» کاملاً گویای مظلومیت ملت فلسطینی و حقانیت اوست.  

ملت فلسطین نشان داده که به صورت گسترده و از جان گذشته بدون اتکاء به سران سازش‌کار و عرب فقط بر پایه مقاومت در مقابل ظلم و استکبار ایستاده است و مبارزه می‌کند و پیروزی خود را در این مسیر می‌تواند به دست آورد.

دولت غاصب اسرائیلی هم نشان داد که بعد از هفتاد سال بر اساس همان سیاست قلدرمآبی و کشتار و وحشت می‌تواند، حکومت غیرقانونی و وحشیانه خود را ادامه دهد. برای سرگرم‌سازی خود به پیروزی جشن خون راه می‌اندازد که این جشن و این شادمانی دیری نپاید.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی این دو جنایت نکبت‌بار را در روز نکبت به شدت محکوم می‌کند. هم کشتار انسان‌هایی که حق خود را می‌خواسته‌اند و با گلوله پاسخ شنیده‌اند و هم انتقال سفارت آمریکا به قدس را که عملی خلاف قوانین بین‌المللی و حق حاکمیت مردم فلسطین است. علاوه بر آن همکاری و سکوت نکبت‌بار سران عرب، به خصوص آل‌سعود را نشانه‌ای بارز از نوکرمنشی و ذلت و خواری آنان دانسته و عاقبت خفت‌بار آنان را هشدار می‌دهد.

از مسئولین سیاست خارجی و دولت جمهوری اسلامی هم می‌خواهد همچنان بر مقابله با این حوادث ننگین و غیرقانونی و غیرانسانی و اعتراضات بین‌المللی خود پای بفشرند و در حمایت از ملت مظلوم فلسطین که از راهبردهای انقلاب اسلامی ما است از هیچ تلاشی دریغ نورزند و همچنان سکوت خفت‌بار تعدادی از سران حکومت‌های اسلامی را محکوم نمایند و از ملت مبارز و بصیر ایران اسلامی می‌خواهد که صدای اعتراض‌ شجاعانه خود را هر چه رساتر به گوش جهانیان برساند و ملت مظلوم فلسطین را یاری نماید.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی»  

کد خبر 4297622

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 10 =