ایجاد دعواهای سیاسی در کشور خواست دشمن است/پرهیز از ورود به حواشی

ورامین- امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین ضمن تاکید بر پرهیز از ورود به حواشی، گفت: ایجاد دعواهای سیاسی در کشور خواست دشمن است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در خطبه های نماز جمعه ورامین طی سخنانی گفت: ماه مبارک رمضان ماه معنویت و بندگی خدا است، که باید از سفره بی کران این ماه برای خودسازی و بندگی هرچه بیشتر حضرت حق بهره گرفت.

وی از جوانان خواست با حضور هرچه بیشتر در مساجد هم زمان با ماه مبارک رمضان سبب انس بیشتر با مسجد و خالق هستی شوند، گفت: باید حضور در مساجد در ماه مبارک رمضان بسیار پر رنگ تر از دیگر زمان ها باشد، باید حضور جوانان در مساجد افزایش یابد.

نباید در برابر بدحجابی ها بی تفاوت باشیم

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین سپس با انتقاد از بد حجابی در این منطقه گفت: برخی مامور هستند، که با بد حجابی در مناطق مذهبی حاضر شوند و بد حجابی را بین مردم رواج دهند، نباید در برابر بدحجابی ها بی تفاوت باشیم، دشمن نتوانست، با جنگ و با سلاح و لشکر کشور ما را نابود کند، اکنون از طریق تهاجم فرهنگی به جنگ ما آمده است و می خواهد با رواج گناه و معصیت، بد حجابی در بانوان، بی بندو باری در برخی جوانان به کشور ضربه بزنند.

امام جمعه ورامین با بیان این که باید نهی از منکر در جامعه رواج یابد، گفت: آوردن نوازنده در ادارات پسندیده نیست، ما پیرو اهل بیت هستیم و مسلمانیم، هیچ کدام از مراجع اجازه ندادند، که انسان پای ساز و آواز بنشیند، سزاوار نیست، که در یک کشور شیعه با این سابقه تاریخی و عزتی که امروز در دنیا دارد، با آواز و لهو و لعب آن هم در جلسات اداری آلوده شود، قطعا بابت این موارد مواخذه خواهید شد.

محمودی گلپایگانی گفت: روسای ادارات نباید پای لهو و لعب را در ادارات باز کنند، نباید پای این آلات را در خانه باز کنید، این کار را نکنید، که من ناچار شوم در این تریبون این طور صحبت کنم، اگر مسلمان نیستید، واضح بگویید، تا ما تکلیف خود را بدانیم، نباید در یک کشور اسلامی این اقدام را انجام دهید.

آمریکا تشنه حضور مستکبرانه در ایران است

وی سپس به مسائل روز کشور اشاره کرد و گفت: باید همه با هم متحد شویم، تا بتوانیم در برابر دشمن قدار و لجام گسیخته بایستیم، نباید با تفرقه و پراکندگی خود را مشغول بازی های سیاسی کنیم، که این امر خواست دشمن است، دشمنان می خواهند با ایجاد اختلاف بین مسئولین و مسئولین، مسئولین و مردم و نیز بین مردم و مردم کشور را وارد حاشیه کنند، این صحیح نیست، باید با هوشیاری پشت سر ولایت فقیه گام برداریم، تا موفق شویم.

امام جمعه ورامین گفت: آمریکا هنوز تشنه حضور مستکبرانه درایران  و در پی بازگشت و استثمار کشور ما است، از این رو باید هوشیارانه نقشه آنها را خنثی کرد، سران آمریکا که از نفوذ در کشور و شکست ایران ناامید شده اند، درصدد هستند، با تحریم های گوناگون اقتدار نظام اسلامی و استقامت مردم همیشه در صحنه را بشکنند اما آنها اشتباه می کنند و تیرشان به سنگ خواهد خورد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین اضافه کرد: دشمن هر روز گستاخ تر و لجوج تر می شود، در این بین باید همه آگاه و هوشیار باشیم، تا ما نند همیشه شاهد شکست دشمنان بوده و پیروزی را برای مسلمانان به ارمغان آوریم.

کد خبر 4299754

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =