نماینده شورای شهر تهران در هیئت حل اختلاف مالیاتی مشخص شد

اعضای شورای شهر تهران نماینده خود در هیات حل اختلاف مالیاتی را انتخاب کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان برگزاری شصت و پنجمین جلسه شورا  انتخاب ۳ نفر نماینده  شورا جهت عضویت در هیأت های حل اختلاف مالیاتی بود مورد بررسی اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت.

مجید فراهانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه در تشریح وظایف این هیئت گفت: کسبه، شرکت ها و سازمان ها در موضوعاتی که باید مالیات پرداخت کنند در برخی موارد با مشکلاتی مواجه می شوند که برای حل آن هیئت حل اختلاف مالیاتی مراجعه می کنند که ترکیب آن را یک نفر از قوه قضائیه، یک نفر از سازمان مالیاتی و یک نفر از انجمن شهر تشکیل می دهند.

وی با بیان اینکه نمایندگان شورا عموما از کمیسیون برنامه و بودجه و نظارت و حقوقی معرفی می شوند اظهار داشت: با توجه به اینکه نمایندگان پیشین علاقه ای به ادامه حضور در این هیئت را نداشتند، کمیسیون برنامه و بودجه یکی دیگر از کارشناسان خود را جهت عضویت در این هیئت معرفی کرد.

علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران به عنوان نماینده در این هیات پیشنهاد شده بود  که خواستار خروج از این موضوع از دستور جلسه شد.

وی گفت: در انتخاب عضو و یا کارشناس برای حضور در نمایندگی های شورا ابهاماتی وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.

شهربانو امانی نیز همین موضوع را مورد تاکید قرار داد و گفت: الزامی به حضور اعضا در تمامی نمایندگی ها وجود ندارد.

در نهایت با انصراف علی اعطا و ناهید خداکرمی از پذیرش نمایندگی شورای شهر در این هیئت تنها نماینده معرفی شده  بهروز شیخ رودی برای حضور در هیئت حل اختلاف رای اعتماد شورا را کسب کرد.

کد خبر 4303497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =