توضیح صندوق ذخیره کارکنان شهرداری درباره برخی اخبار و شایعات

صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در واکنش به طرح برخی ابهامات و شایعات مربوط به عملکرد و نحوه فعالیت موسسه توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، روابط عمومی  صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران با اشاره به اخباری که اخیرا در خصوص این صندوق در برخی رسانه های رسمی و غیر رسمی منتشر شده  گفت :  اخیرا برخی رسانه ها و عمدتا کانال های خبری غیررسمی و غیر مسئول مطالبی را منتشر کرده اند که صرف نظر از درست و یا غلط بودن مطالب مطرح شده توجه به نکاتی در این رابطه ضروری است.

 حفظ و صیانت از دارایی های اعضا و ساماندهی وضعیت اقتصادی و سرمایه گذاری های انجام شده از سوی کارکنان شهرداری تهران وظیفه ذاتی صندوق ذخیره کارکنان است. بدیهی است که بر این اساس کلیه ابهامات و تخلفات مطرح درباره عملکرد پیشین تا حصول نتیجه در مراجع رسمی پیگیری شده ، به طور منظم گزارش های آن به مسئولان مربوطه ارائه می شود و مدیریت صندوق خود را موظف به پاسخگویی به  انتشار هر روزه اخبار کذب رسانه های غیررسمی نمی داند.

بر این اساس طرح مباحثی چون خرید هتل در یکی از شهرها و یا توافق برای ارائه پیشنهادات مدیریت صندوق درباره ادامه کار آن از اساس غیرواقعی و نادرست بوده و تکذیب می شود.

کد خبر 4305077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =