درخواست اعاده دادرسی ثلاث هنوز پذیرفته نشده است

معاون نظارت دیوان عالی در خصوص پذیرش درخواست اعاده دادرسی ثلاث در دیوان عالی گفت: این پرونده در مرحله جاری قرار دارد.

غلامرضا انصاری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت پرونده محمد ثلاث در دیوان عالی کشور گفت: طبق آخرین اطلاعات درج شده در سامانه الکترونیکی گردش پرونده ها، این پرونده اکنون در مرحله جاری قرار دارد.

وی افزود: این بدین معنی است که فعلا تصمیمی در رابطه با این پرونده اخذ نشده است.در این پرونده طبق اطلاعات درج شده در سامانه در تاریخ یک خرداد، درخواست اعاده دادرسی ثبت شده است.

معاون نظارت و بازرسی دیوان عالی اظهارداشت: نوبت دهی به پرونده ها در دیوان عالی کشور کوتاه است و تمامی گردش اطلاعات مرتبط با پرونده ها الکترونیکی در سامانه درج می شود.

پرونده عوامل داعش، تعیین شعبه نشده است

وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده عوامل داعش در حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی گفت: این پرونده به دیوان عالی ارسال شده  اما هنوز تعیین شعبه نشده است.

پانزدهم فروردین ماه امسال، محمد شهریاری سرپرست دادسرای جرائم جنایی محمد شهریاری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص حکم‌ صادره برای محمد ثلاث گفت: متهم به سه مرتبه قصاص محکوم شده است.

وی افزود: در حکم صادره همچنین محکومیت به حبس نیز لحاظ شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ۲۸ اسفند سال گذشته بود که حکم محمدرضا ثلاث عامل به شهادت رسیدن سه مأمور نیروی انتظامی در حادثه پاسداران از سوی شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران صادر شد.

محمدرضا ثلاث راننده اتوبوسی بود که در شب حادثه خیابان پاسداران در گلستان هفتم، سه تن از مأموران نیروی انتظامی را زیر گرفت و به شهادت رساند.

متهم این پرونده در سه جلسه محاکمه شد که آخرین جلسه، ۲۷ اسفند ماه سال گذشته بود.با توجه به اعتراض متهم به رای، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شده است. شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان محمدرضا ثلاث را به قصاص محکوم کرده است.

کد خبر 4309042

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =