پلمب ۷ واحد صنفی در هرسین/ تمهیدات ترافیکی برای شب قدر

کرمانشاه- مقامات انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارق سیم برق، کشف ۴۰ حلقه لاستیک و پلمب ۷ واحد صنفی خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق حرفه ای سیم برق با ۷ فقره سرقت خبر داد.  

 سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در کرمانشاه، ماموران رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: پس از انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، ماموران توانستند سارق حرفه ای را شناسایی وبا هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

سرهنگ براری خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های اولیه در کلانتری به ۷ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه همچنین از معرفی متهم به منظور سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم به دستگاه قضائی خبر داد.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان کرمانشاه بیشترین همکاری را با پلیس دارند، از این همکاری قدردانی و تاکید کرد: ماموران تمام تلاش خود را برای برقراری امنیت پایدار و  رضایتمندی مردم به کار خواهند گرفت.

کشف ۴۰ حلقه لاستیک قاچاق در کنگاور  

 فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از کشف ۴۰ حلقه لاستیک قاچاق به ارزش ۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ "عزیز الهیاری" اظهار داشت: ماموران انتظامی کنگاور با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل دپوی لاستیک قاچاق در یکی از شهرک های سطح شهر شدند.

وی ادامه داد: با شناسایی این محل، ماموران پس از اخذ مجوز قضائی نسبت به بازرسی از آن اقدام و موفق به کشف ۴۰ حلقه لاستیک قاچاق خودرو سواری شدند.
سرهنگ الهیاری خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش محموله کشف شده به ۷۰ میلیون ریال می رسد.
فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور همچنین از دستگیری یک متهم در این راستا و معرفی وی به دستگاه قضائی برای رسیدگی و صدور احکام لازم خبر داد.

رشد ۳۳ درصدی کشفیات سرقت در اسلام آباد غرب  

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از رشد ۳۳ درصدی کشفیات سرقت در ۲ ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان خبر داد.  

 سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" اظهار داشت: در دو ماه اول سال ۹۷، کشفیات سرقت مغازه و اماکن دولتی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: کشفیات سرقت احشام و کیف قاپی نیز در این مدت ۱۰۰ درصد و کشفیات سرقت محتویات داخل خودرو و اماکن خصوصی نیز به ترتیب ۶۴ و ۱۷ درصد رشد داشته است.

سرهنگ سرتیپ نیا همچنین از رشد ۱۰۰ درصدی کشفیات سرقت مربوط به کش رو زنی و ۵۴ درصدی مربوط به سرقت قطعات خودرو خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب یادآوری کرد: در ماه های فروردین و اردیبهشت ۶۴ فقره سرقت در سطح شهرستان توسط پلیس کشف شد.

وی همچنین از دستگیری ۳۳ متهم در این رابطه و معرفی آن ها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

سرهنگ سرتیپ نیا در پایان از همکاری خوب مردم با پلیس قدردانی کرد و گفت: تمام تلاش پلیس ایجاد فضایی امن برای رفاه حال و آسودگی خاطر شهروندان است.

دستگیری عامل توزیع چک پول های تقلبی در ثلاث باباجانی  

فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از دستگیری عامل توزیع چک پول های تقلبی توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ "محمد محمدی" اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی به دنبال اطلاع از اینکه شخصی با یک دستگاه خودرو پراید قصد انتقال اسکناس های جعلی به مرکز استان را دارد، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران نیز در قالب یک تیم عملیاتی نسبت به کنترل محور ورودی و خروجی شهرستان اقدام و خودرو مورد نظر را پس از شناسایی متوقف کردند.

سرهنگ محمدی ادامه داد: در بازرسی از خودرو مبلغ ۲۹ میلیون ریال چک پول تقلبی کشف شد.  

فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی در پایان از معرفی متهم به دستگاه قضائی به منظور سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

پیام ناجا در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد  

 نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با صدور پیامی، سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و یاد شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد را نیز گرامی داشت.  

در متن این پیام آمده است؛
جمهوری اسلامی ایران مولود انقلاب شکوهمند اسلامی است که با رهبری کم نظیر حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه و به پشتوانه ملتی سرافراز و خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت به بار نشست و روزی که روح بلند امام خمینی(ره)  به ملکوت اعلی پیوست جهانیان در شکوه ارادت ملت به ولایت و رسم بدرقه رهبر عزیز خویش متحیر و حیران شدند.
نیمه خرداد ۱۳۶۸؛ یادآور به سوگ نشستن ملت ایران در غم فراق بنیانگذار انقلاب اسلامی و همچنین آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ است که با لبیک به رهبری فرزانه و صدیق از سلاله پاک پیامبر(ص)، خیزش اسلام خواهانه را نوید دادند و الگوی ایستادگی در برابر رژیم‌های طاغوتی وابسته به اجانب را برای ملت‌های مستضعف جهان ترسیم کردند.

امروز جوشش خون مردم مؤمنی که در سال ۱۳۴۲ به رهبری حکیمی فرزانه، حماسه تاریخی را رقم زدند، در رگ‌های عدالت‌خواهان جهان جریان یافته و هر روز امید به خروشی فراگیر بر ضد مستکبران جهان را پر رنگ‌تر می‌کند تا آنجایی که پیام انقلاب با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های دیگر آزادی خواهان جهان نفوذ کرده و در حال به ثمر نشستن است.

رمز بقا و تکامل خط و راه امام (ره) در وحدت و انسجام ملی و حرکت در مسیر الهی نهفته است و همگان باید بدانیم امروز دشمن برای نفوذ در بدنه انقلاب و عملی ساختن نیات شیطانی خود به دنبال اختلاف افکنی و دو قطبی کردن جامعه اسلامی می باشد پس باید بیش از پیش با هوشیاری، تبعیت از فرامین و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری چون همیشه نقشه‌های شوم قدرت‌های سلطه گر به سرکردگی آمریکای پلید را خنثی نماییم.

این پیام می افزاید: بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و بازخوانی آرا و آموزه های حیات بخش ایشان ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی کرده‌اند.
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با عرض تسلیت به مناسبت سالروز رحلت جانسوز امام خمینی(ره) و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌ العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) از آحاد ملت ایران برای حضور پرشور و یکپارچه در آیین های ویژه این رخدادهای مهم و الهام بخش کشور دعوت می نماید.

در خاتمه پیام نیز آمده است: پلیس برای تامین نظم، امنیت و ارائه خدمات انتظامی، ترافیکی به آحاد مردم و زائران عزیز حرم امام رضوان الله در مبادی مختلف علی الخصوص مسیرهای منتهی به حرم چون سال های گذشته با آمادگی کامل ظاهر خواهد شد و انتظار می رود که قاطبه مردم بزرگوار چون همیشه در این ایام نیز با فرزندان و خادمان خود در ناجا نهایت همکاری را داشته باشند.

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور کرمانشاه به مناسبت شب های قدر  

 رئیس پلیس راهور استان از اندیشیده شدن تمهیدات ترافیکی در شب‌ های پرفیض قدر خبر داد.  

سرهنگ "فضل الله شیری" اظهار داشت: پلیس راهور تمهیدات لازم را برای نظم‌دهی به بار ترافیکی و زمان تردد شهروندان به اماکن مذهبی و مساجد اندیشیده است.
وی افزود: در این ایام در مسیر میدان آزادی به سمت سه راه نواب شهر کرمانشاه بصورت ویژه پوشش ترافیکی داده خواهد و محدودیت های ترافیکی لازم اعمال می شود.

سرهنگ شیری تصریح کرد: این محدودیت از هنگام اذان مغرب تا پایان مراسم لیالی قدر ادامه خواهد داشت.
رئیس پلیس راهور کرمانشاه گفت: انتظار می رود در این شب ها شهروندان از پارک خودرو در مسیر میدان آزادی به سمت سه راه نواب خودداری کنند، ضمن اینکه همکاران ما از تردد خودروها نیز در این مسیر نیز جلوگیری می کنند.

وی همچنین از شهروندان خواست در شب های قدر تا حد امکان از تردد با خودروهای شخصی پرهیز و با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد کنند.  

سرهنگ کریمی تصریح کرد: تدابیر لازم جهت نظم و کاهش ترافیک درون شهری در ایام روز قدس و عید فطر نیز اندیشیده شده است.

سرهنگ شیری در پایان گفت: شهروندان در  صورت بروز مشکل می توانند با شماره تلفن‌های ۱۱۰ مرکز فوریت های پلیسی و ۱۲۰ پلیس راهور تماس بگیرند.

پلمب ۷ واحد صنفی متخلف در شهرستان هرسین  

فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از پلمپ ۷ واحد صنفی متخلف در شهرستان هرسین از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان روز هفدهم آن خبرداد.  

 سرهنگ "همتعلی شکری" اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم رعایت شان ومنزلت این ماه عزیز، پلیس شهرستان با جدیت، برخورد و تذکر به افراد روزه خوار و نیز واحد های صنفی که شئونات این ماه را رعایت نمی کنند را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: در همین راستا، ۷ واحد صنفی متختلف شامل اغذیه و آبمیوه فروشی ها و قهوه خانه ها پلمپ شده اند.
سرهنگ شکری همچنین از شهروندان خواست گزارشات خود در این زمینه از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس درمیان بگذارند.

فرمانده انتظامی هرسین در پایان تاکید کرد: ماموران انتظامی شهرستان با تمام توان برای حفظ شعائر اسلامی و حرمت ماه مبارک رمضان تلاش می کنند.

کشف ۱۰۰ فقره سرقت در کرمانشاه  

 جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۰۰ فقره سرقت در شهرستان کرمانشاه طی ۴۸ ساعت گذشته خبر داد.  

سرهنگ "علیرضا مرزبانی" اظهار داشت: طی ۴۸ ساعت گذشته ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه طرح ضربتی مقابله با سرقت را اجرایی و علاوه بر کشف این فقره سرقت، ۳۸ سارق نیز دستگیر شدند.

وی ادامه داد: از مجموع ۱۰۰ فقره سرقت کشف شده، ۵۶ فقره مربوط به سرقت قطعات خودرو، ۱۹ فقره مربوط به محتویات داخل خودرو، ۸ فقره مربوط به سرقت خودرو و ۱۷ فقره نیز مربوط به سایر عناوین سرقت می باشد.
سرهنگ مرزبانی در ادامه از توقیف ۶۵ دستگاه خودروی فاقد مدارک و انتقال آن ها به پارکینگ نیز خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از کشف بیش از یک کیلوگرم انواع مواد مخدر خبر داد و افزود: در این راستا یک نفر دستگیر و تجویل مراجع قضائی شد.  

وی مبارزه با قاچاق کالا را نیز از دیگر برنامه های اجرا شده عنوان و اظهار کرد: ماموران موفق شدند ۱۸۰ حلقه لاستیک خارجی را کشف و یک متهم را نیز دستگیر کنند.

سرهنگ مرزبانی یاداور شد: طبق نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق به ۷۲۰ میلیون ریال می رسد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان ضمن قدردانی از همکاری مردم با پلیس، از شهروندان خواست هر مورد مشکوک را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

کد خبر 4312994

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =