قصه فلسطین نبود جنایات استکبار علیه مسلمانان اینطور مشهود نمی شد

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: اگر قصه فلسطین نبود جنایات نظام استکبار علیه مسلمانان اینطور مشهود نمی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین اکبری رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی مجمع جهانی بیداری اسلامی بعدازظهر امروز در همایش فعالان حامی فلسطین اظهار داشت: با شروع مقاومت اسلامی فلسطین نظام استکبار جهانی چهره واقعی و پلید خود را به نمایش گذاشت.

وی گفت: اگر قصه فلسطین نبود جنایات نظام استکبار علیه مسلمانان اینطور مشهود نمی شد و اگر انقلاب اسلامی ایران نبود تردیدی نیست که آرمان‌های صهیونیست ها به تحقق می پیوست و دیگر اثری از فلسطین باقی نمی ماند.

اکبری ادامه داد: دشمنان صهیونیستی قطعا دنبال این بودند که حتی یک نفر فلسطینی هم در این کره خاکی باقی نماند تا راحت تر بتواند به اشغال گری خود پرداخته و نفوذ و قدرت خود را گسترش دهند.

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی مجمع جهانی بیداری اسلامی تصریح کرد: امروز مقاومت در فلسطین توانست خود را نشان داد، ما شاهدیم که اسرائیل از درون و محیط بیرون تحت فشار است و در شرایط فروپاشی قرار گرفته است.

وی افزود: آمریکا دیگر شرایط گذشته خود را در عرصه بین المللی از دست داده و در انزوا قرار گرفته است.

اکبری گفت: آنها می دانند که اگر نقطه ای از نقاط جبهه مقاومت را تهدید کنند، قطعا با پاسخی قاطع مواجه خواهند شد، چرا که امروز مقاومت از قدرتی برخوردار است که اگر رژیم صهیونیستی بخواهد اشتباهی کند پشیمان خواهد شد.

رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی مجمع جهانی بیداری اسلامی بیان داشت: به نظر می رسد با پیروزی فلسطین عزت و آبروی ملی بر می گردد، چرا که پاره تن اسلام است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم روند پیروزی های مقاومت در فلسطین ادامه پیدا کند و زمان عزت و احترام جهان اسلام باز می گردد.

کد خبر 4313417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 8 =