بدهی ۱۱۰ میلیارد ریالی مشترکین به شرکت گاز خمین

خمین- رئیس شرکت گاز شهرستان خمین گفت: بدهی مشترکین خانگی، صنعتی و کشاورزی به شرکت گاز شهرستان خمین ۱۱۰ میلیارد ریال است.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس اکبری پیش از ظهر سه شنبه در کارگروه رفع موانع تولید شهرستان خمین، اظهار کرد: ۴۰درصد مطالبات شرکت گاز خمین از مشترکان مربوط به حوزه واحدهای صنعتی در قالب بیش از ۴۰ میلیارد ریال است.

رئیس شرکت گاز شهرستان خمین ادامه داد: در بخش مصارف خانگی بدهی مشترکان به شرکت گاز این شهرستان ۳۰میلیارد ریال، در بخش کشاورزی ۲۰ میلیارد ریال و دستگاه های  دولتی نیز ۲۰ میلیارد ریال است.

اکبری بیان کرد: واحدهای صنعتی و تولیدی با توجه به وضعیت اقتصادی موجود در کشور و همچنین افزایش نرخ ارز و مشکلاتی که در حوزه تولید و صادرات داشته اند، قادر به پرداخت بدهی خود به شرکت گاز نبودند.

وی خاطر نشان کرد: شرکت گاز شهرستان خمین با توجه به در نظر داشتن رفع موانع تولید واحدهای صنعتی و تولیدی و حمایت از تولید کنندگان می تواند در وصول مطالبات خود با واحدهای صنعتی همکاری لازم را داشته باشد.

رئیس شرکت گاز شهرستان خمین تصریح کرد: واحد های صنعتی و تولیدی می توانند بدهی خود به شرکت گاز را در قالب اقساط حداقل پنج و حداکثر  هشت ماهه پرداخت نمایند.

اکبری اظهار کرد: واحدهای صنعتی نیز ضمن همکاری با شرکت گاز، تعهدات لازم را در راستای  پرداخت بدهی خود، در موعد مقرر مدنظر قرار دهند.

کد خبر 4319378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =