بازرسی از شرکت های  حمل و نقل در قزوین افزایش می یابد

قزوین- مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از افزایش نظارت و بازرسی شرکت ها و موسسات حمل و نقلی در سال جاری خبر داد.

افشین پیرنون در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به اهمیت امروزه حوزه حمل و نقل در سطح کشور می توان با اعمال نظارت و بازرسی بیشتر ناوگان حمل و نقل جاده ای شاهد کاهش سوانح و حوادث رانندگی و همچنین افزایش سلامت رانندگان و کالا در محورها بود.

وی افزود: با توجه به سیاست های ابلاغی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طی سال جاری در خصوص نظارت مستمر بر عملکرد و رسیدگی به موقع تخلفات شرکت ها و موسسات حمل و نقل جاده ای می تواند کمک بسزایی در کاهش میزان تخلفات حمل و نقل کند.

مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده ای استان قزوین در خصوص موارد مورد توجه و رسیدگی بازرسان این اداره کل بیان کرد: اخذ کمیسیون اضافی شرکت ها و موسسات حمل و نقل جاده ای از رانندگان، عدم مسئولیت پذیری شرکت ها و موسسات حمل و نقل جاده ای در خصوص پرداخت کامل هزینه کرایه به راننده در مقصد حمل و سو استفاده از کارت هوشمند رانندگان از موراد مورد رسیدگی توسط بازرسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است.

وی در خصوص برخورد با شرکت های حمل و نقلی متخلف گفت: شرکت ها و موسسات حمل و نقلی که مرتکب تخلف می شوند برای رسیدگی به کمیسیون ماده ۱۲ ارجاع شده احکام لازم صادر می شود.

وی در پایان گفت: رانندگان حمل و نقل جاده ای می توانند در خصوص کمیت و کیفیت خدمت رسانی شرکت های حمل و نقل کالا می توانند شکایات خود را به صورت مکتوب و به همراه مستندات و مدارک لازم به این اداره کل اعلام تا در اسرع وقت به شکایات آنها رسیدگی شود.

کد خبر 4320833

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =