پرونده کاری تمامی کارکنان شهرداری سنندج  موردبررسی قرارمی گیرد

سنندج-معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری سنندج گفت: با هدف ارزیابی و بررسی عملکرد  کارکنان پرونده کاری تمامی پرسنل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، کمال کاظمی اظهار داشت: منابع انسانی بعنوان باارزش ترین منابع هر سازمانی هستند که در تحقق و پیشبرد اهداف و برنامه های آن سازمان نقش  بسزایی دارند.

وی بیان کرد: شهرداری یکی از ارگان هایی است که  بیشترین ارتباط را با شهروندان دارد و لزوم ساماندهی منابع انسانی در این نهاد مردمی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی گفت: در راستای ارزیابی عملکرد کاری کارکنان دستورالعمل ساماندهی منابع انسانی، دستور العمل رفاهی کارکنان و دستورالعمل کمیته سلامت کاری کارکنان تهیه و تدوین شده و جهت تصویب به شورای اسلامی شهر تقدیم شده است.

کاظمی ادامه داد: بررسی  دستور العمل ارزیابی عملکرد کارکنان هم توسط این معاونت مورد بررسی  قرار گرفت و با رفع مشکلات و نواقص آن دستور العمل جدید تدوین شده و بزودی جهت تصویب به شورای اسلامی شهر ارجاع داده می شود.

وی عنوان کرد: بررسی وضعیت و عملکرد کارکنان در راستای ارتقاء خدمت به شهروندان و تکریم ارباع رجوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاظمی افزود: شهرداری سنندج با داشتن  ۲۴۰۰ پرسنل در بخش های مختلف قطعاً در بعضی از قسمت ها دارای مشکلات و ضعف هایی است که وظیفه این معاونت بررسی این آسیب ها و رفع مشکلات در جهت بهره وری و خدمات رسانی شایسته تر و مطلوب تر است.

وی از بررسی پرونده کاری تمامی کارکنان شهرداری خبر داد و گفت: در راستای ارزیابی عملکرد کارکنان پرونده تمامی پرسنل در کیمسیون های مختلفی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کاظمی  عنوان کرد: در گام نخست پرونده  کارکنانی که پرونده آنها دارای ابهامات و شبهاتی بود  در اولویت رسیدگی قرار گرفت که در حال حاضر فعالیت کاری ۶۰  نفر ازکارکنان شهرداری در بخش های آتش نشانی، اجراییات، خدمات شهری به حالت تعلیق در آمده و پرونده آنها  در حال بررسی است.

وی بیان کرد: در برسی پرونده کارکنان نحوه عملکرد، مدرک تحصیلی، غیبت های غیر موجه، ایجاد نارضایتی در برخورد با شهروندان و همچنین تخلفات انضباطی در خصوص دخالت در ساخت وساز های غیر مجاز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

کاظمی عنوان کرد: پس از بررسی  و ارزیابی عملکرد، کارکنانی که مشکل خاصی نداشته باشند در شهرداری به فعالیت کاری خود ادامه می دهند.

معاون توسعه و مدیریت منابع شهرداری سنندج گفت: امیدواریم با برسی کامل پرونده کاری کارکنان بتوانیم گام مهمی در جهت روند مثبت خدمات رسانی به شهروندان، تکریم ارباب رجوع و پیشرفت بیش از پیش برنامه و طرح های شهرداری برداریم.

کد خبر 4333944

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =