اصحاب رسانه چهارمحال و بختیاری از خبرگزاری مهر بازدید کردند

اصفهان - امروز برای اتحاد و همدلی بین اصحاب رسانه اصفهان و چهار محال و بختیاری، نماینده ارشاد و خانه مطبوعات و جمعی از اصحاب رسانه این استان از خبرگزاری مهر بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به نقش پر اهمیت رسانه در جریان سازی جامعه و با توجه به مسئله حیاتی آب و زاینده رود طی تعاملات صورت گرفته بین اصحاب رسانه دو استان اصفهان و چهار محال بختیاری، امروز شاهد بازدید مسئولان رسانه‌ای چهارمحال بختیاری و جمعی از نمایندگان خبری این استان از مجتمع مطبوعاتی استان اصفهان بودیم.

رئیس مجتمع مطبوعاتی اصفهان این بازدید را در راستای نزدیکی اصحاب رسانه دو استان اصفهان و چهار محال و بختیاری عنوان کرد و گفت: با این بازدید استارت کار را خواهیم زد که بتوانیم تمام چالش ها و مسائلی که باعث تقابل بین دو استان شده است را با یکصدا کردن اصحاب رسانه اصفهان و چهار محال به نوعی بهبود ببخشیم.

دهانی، مدیر مجتمع مطبوعاتی اصفهان، بازدید امروز اصحاب رسانه چهار محال و بختیاری را نقطه امید خواند و گفت: در برنامه بعدی از مسئولان و اصحاب رسانه یزد نیز دعوت به عمل می آید تا بتوانیم با اتحاد و همدلی و یکصدا شدن رسانه‌ها، همگرایی را بین مردم این استان ها ایجاد و مسائل مربوط به آب را حل و فصل کنیم.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری نیز خواستار اتحاد هر چه بیشتر اصحاب رسانه اصفهان و چهار محال و بختیاری شد و گفت: از صدا و سیما انتظار داریم تمام مشکلات دو استان را در حوزه آب مطرح کند به طوری که در حال حاضر نیز ۲۵۰ روستای استان چهار محال، آبی برای شرب ندارند و با تانکر آبرسانی می‌شود.

زرفشانی بیان داشت: خشکسالی روی تمامی کشور و از جمله چهار محال تاثیر گذاشته است و چاه‌های تعدادی از روستاهای سطح استان نیز خشک شده است و باید به جای تقابل با یکدیگر مسئله بی آبی را جدی تر بگیریم و چاره ای برای آن بیاندیشیم.

کد خبر 4336378

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =