واگذاری تیم شهرداری تبریز مسکوت مانده/ ورزش محلات جزوسیاست شوراست

تبریز- عضو شورای شهر تبریز از مسکوت ماندن واگذاری تیم شهرداری تبریز خبر داد، گفت: برخی از اعضای شورا نسبت به واگذاری تیم شهرداری موضع‌گیری‌هایی داشتند اما حقیقتاً راهی جز واگذاری نداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون بابایی اقدم عصر امروز دوشنبه در نشست خبری مسابقه بزرگ بین المللی شطرنج سیمولتانه تبریز ۲۰۱۸ با اشاره به اینکه شورای دوره پنجم شهر تبریز ورزش محلات و ترویج ورزش همگانی را جزو سیاست های خود در قبال ورزش قرار داده است، اظهار داشت: شورای شهر تبریز تا حدی که می تواند سعی دارد تا سرانه رشته های ورزشی را در تبریز افزایش دهد.

عضو شورای کلانشهر تبریز ادامه داد: شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز به تنهایی متولی ورزش نیستند بلکه متولی اصلی ورزش و جوانان است اما همگان شاهد هستند که سازمان ورزش شهرداری و شهرداری تبریز برای توسعه ورزش تبریز کم هزینه نکرده اند!

وی با تاکید بر این که شهرداری تبریز در ورزش همگانی و ورزش قهرمانی خدمات ارزشمندی تا به حال از خود برجای گذاشته است، افزود: احداث سالن های ورزشی و تغییر کاربری زمین های ورزشی خاکی به چمن مصنوعی از جمله خدمات سازمان ورزش و شهرداری تبریز در حوزه ورزش بوده است.

بابایی اقدم در ادامه گفت: با این که تمرکزها بیشتر در ورزش قهرمانی بوده و اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز به این مورد انتقاد داشته اند.

عضو شورای کلانشهر تبریز از مسکوت ماندن واگذاری تیم شهرداری تبریز خبر داد، یادآور شد: برخی از اعضای شورا به واگذاری تیم شهرداری تبریز موضع گیری هایی داشتند اما حقیقتاً راهی جزء واگذاری نداریم به طوری که برخی از اعضا تاکید دارند ورزش قهرمانی نباشد ولی اگر بخواهیم تیم شهرداری را نگهداریم باید شورا مصوبه ارائه دهد.

وی بابیان اینکه ۲۵ میلیارد تومان از بودجه سالجاری برای برگزاری برنامه های تبریز ۲۰۱۸ تخصیص یافته است، گفت: مسابقه بزرگ بین المللی شطرنج سیمولتانه تبریز ۲۰۱۸ از طریق اسپانسر تامین هزینه شده است و اگر هزینه ای هم شده از ردیف برنامه های تبریز ۲۰۱۸ بوده است.

کد خبر 4336831

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =