حضور خداداد سرآغاز موفقیتهای بیشتر ابومسلم است/ خیلی از مربیان بزرگ ایران کارت مربیگری ندارند

ناصر شفق گفت: با حضور خداداد در سمت سرمربیگری روند رو به رشد تیم ابومسلم حفظ شده و این موضوع سرآغاز موفقیتهای بیشتر این تیم خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه معارفه سرمربی جدید تیم ابومسلم ساعت 16:30 عصر امروز در محل این باشگاه در مشهد و با حضور مدیرعامل، مهدی قیاسی مدیرفنی و خداداد عزیزی برگزار شد.

ناصرشفق مدیرعامل این باشگاه درگفتگو با خبرنگاران به انتخاب خداداد عزیزی اشاره کرد و گفت: خداداد از ابتدای فصل جاری درسمت مدیرسازمان فوتبال زحمات زیادی برای تیم ابومسلم متحمل شده ونقش مهمی درارائه بازیهای قابل قبول این تیم درپانزده  دیدار گذشته داشته است.

وی ادامه داد: با توجه به هوش سرشار مطمئن هستم خداداد می تواند در عرصه مربیگری هم موفق باشد و با حضورش در پست سرمربیگری، ضمن حفظ روند مثبت حرکتی تیم، سرآغاز موفقیتهای بیشتر ابومسلم در آینده خواهد بود.

شفق تاکید کرد: دراین مدت گزینه های زیادی را برای انتخاب سرمربی تیم درنظر داشتیم اما پس ازتجزیه وتحلیل اعضای فنی باشگاه به این نتیجه رسیدیم که خداداد بهترین گزینه برای پذیرش این سمت است. به همین دلیل ازوی خواستیم با حفظ سمت وظیفه سرمربیگری ابومسلم را هم بر عهده بگیرد.

وی در مورد مشکلاتی که به علت نداشتن کارت مربیگری برای خداداد پیش خواهد آمد، اظهار داشت : خیلی از مربیان بزرگ ایران مثل علی پروین و ناصر حجازی کارت مربیگری ندارند ولی آنها با توجه به تجربه بالا به خوبی تیمهای تحت امر خویش را هدایت کردند.

مدیرعامل باشگاه ابومسلم مشهد اضافه کرد: درست است خداداد کارت مربیگری نداردولی با توجه به تجربه بالایی که درسالهای بازیگری خود در میادین خارجی و داخلی بدست آورده است و می تواند به خوبی ازعهده هدایت تیم ابومسلم برآید. همچین رایزنی های لازم را با سازمان لیگ انجام خواهیم داد تا در این زمینه هیچ مشکلی پیش نیاید.

ناصر شفق در پایان با اشاره به عدم اخراج بازیکنان از تیم ابومسلم تصریح کرد: ما هیچ بازیکنی را اخراج نمی کنیم و آنها را تا پایان فصل حفظ خواهیم کرد، مگر آنکه خود بازیکن قصد ادامه همکاری با تیم ابومسلم را نداشته یا دعوت نامه ای از باشگاه دیگری داشته باشد که در این صورت با او تسویه حساب خواهیم کرد.

کد خبر 434056

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =