احصاء مسائل جامعه در حوزه‌های اجتماعی ضروری است

زنجان-رئیس سازمان برنامه و بودجه استان زنجان گفت: احصاء مسائل جامعه در حوزه‌های اجتماعی ضروری است و برنامه‌ریزی در این حوزه باید بر اساس وظایف دستگاه‌های اجرایی انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام طهماسبی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اجتماعی، از تدوین برنامه در کارگروه اجتماعی تقدیر و قدردانی کرد و گفت:  آنچه باید مدنظر قرار گیرد این است که در بودجه‌ریزی انجام‌شده، اعتبار به برنامه‌هایی تخصیص می‌یابد که طبق تفاهم‌نامه مبادله شده عملیاتی شده و تمام مسائل در آن لحاظ شده باشد.

وی اظهار کرد: کارگروه اجتماعی در حال انجام کار راهبردی است و سازمان برنامه‌وبودجه در راستای کمک به پیشبرد اهداف، درصدد ارائه راهکار برای تحقق اهداف است.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان زنجان به اعتبارات تخصیص‌یافته در شورای اجتماعی اشاره کرد و گفت: اعتبارات فصل ۵ بر اساس تفاهم‌نامه‌های ارائه‌شده تخصیص می‌یابد و به میزان گزارشی که در مورد عملکرد ارائه شود، بودجه تخصیص  می‌یابد.

طهماسبی بر بالا بودن حجم کار در ارائه برنامه و تخصیص بودجه در فصل ۵ بودجه برای برنامه‌های فرهنگی ارائه‌شده تأکید کرد و گفت: تخصیص بودجه بر اساس مؤلفه‌های تعریف‌شده کارکرد ارائه می‌شود.

وی ابراز کرد: احصای مسائل جامعه در حوزه‌های اجتماعی ضروری است و برنامه‌ریزی در این حوزه باید بر اساس وظایف دستگاه‌های اجرایی انجام شود. 

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان زنجان گفت: توجه جدی به اجرای برنامه‌های فرهنگی و دینی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود و در این میان تجربه ثابت کرده که تقسیم منابع در بین  سازمان‌ها هیچ مشکلی را حل نمی‌کند بلکه باید با برنامه وارد کار شد.

کد خبر 4354369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =