تبلیغات شهری طرح ملی حفظ ۱۴۵۲ توسط فرهنگسرای قرآن

فرهنگسرای قرآن شهرداری تهران با توجه به ماموریت ذاتی خود در کاربردی کردن قرآن کریم و تلاش در جهت جاری ساختن قرآن در سطوح مختلف جامعه ، با طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ همراه شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر توپچی، رئیس فرهنگ سرای قرآن شهرداری تهران، با اشاره به ظرفیت های فرهنگ سرای قرآن در اجرای طرح بشارت، عنوان کرد: این فرهنگسرا که در سال ۱۳۷۹ با هدف برپائی فعالیت‌های تخصصی قرآنی، ادبی و هنری و حمایت از هنرمندان در جهت خلق آثار هنری قرآنی و نیز آشنائی گروه‌های مختلف جامعه با فرهنگ قرآنی ایجاد شده‌، با توجه به ماموریت ذاتی خود در کاربردی کردن قرآن کریم و تلاش در جهت جاری ساختن قرآن در سطوح مختلف جامعه ، با طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ همراه شده است.

وی طرح ملی بشارت ۱۴۵۲ را در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن، ارزشمند خواند و گفت: فرهنگ سرای قرآن با توجه به کمبود اعتبار شدید در شهرداری تهران در اجرای بخش اعظمی از فعالیت های خود دچار محدودیت شده، اما در جهت همکاری با طرح ملی حفظ قرآن کریم آمادگی دارد تا با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل هایی که در اختیار دارد، در اطلاع رسانی و تبلیغ این مهم همکاری نماید.

توپچی افزود: اگر شهرداری تهران با مشکل بودجه ای مواجه نبود، قطعا در اجرای تمام مراحل این طرح با ستاد طرح ملی حفظ مشارکت می کرد.

رئیس فرهنگ سرای قرآن شهرداری تهران، در پایان گفت: فرهنگسرای قرآن شهرداری تهران، در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی طرح ملی قرآنی بشارت ۱۴۵۲ به حفاظ، قراء، فعالان و گروه‌های تواشیح و شهروندان تهرانی با شبکه قرآن و معارف سیما و نیز ستاد طرح ملی حفظ قرآن، اعلام آمادگی کرد.

کد خبر 4368549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 3 =