جزییات برنامه های اطلاع رسانی کنگره ۶۵۰۰ شهید کرمان

کرمان - مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان جزئیات برنامه های اطلاع رسانی کنگره ۶۵۰۰ شهید کرمان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمدعلی رمضانی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی و شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: اولین یادواره کنگره شهدا به صورت متمرکز به ابتکار استان کرمان در کشور برگزار شد و این امر باعث شد کنگره ها مرتبط در سطح کشور تشکیل شود.

وی افزود: باید همه تلاش خود را برای تجلیل از قهرمان ملی کشور بگذاریم و متاسفانه باید اعتراف کنیم آنچه که باید و شاید قهرمانان خود را معرفی نکرده ایم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان گفت: نسل جوانان بعضا با ایثارگری ها و از خودگذشتگی های قهرمانان ما آشنا نیستند.

رمضانی عنوان کرد: کنگره بزرگ شش هزار و ۵۰۰ شهید در استان کرمان در سال جاری برگزار خواهد.

وی گفت: مسئولیت اطلاع رسانی و رسانه کنگره شهدا به سازمان صدا و سیمای مرکز کرمان واگذار شده است و ما از دی ماه سال گذشته این کمیته را تشکیل داده ایم و تاکنون در این زمینه چندین جلسه برگزار کرده ایم.

رمضانی تصریح کرد: شهیدان قهرمان واقعی کشور هستند و این شخصیت ها را باید به نسل جوان معرفی کرد.

وی بیان داشت: در کمیته روابط عمومی و رسانه کنگره شهدای استان کرمان برنامه ریزی در محورهایی نظیر برنامه تلویزیونی، رادیویی، تبلیغات، ساخت مستند و همکاری با خبرگزاری ها و مطبوعات انجام شده است.

مدیرکل صدا و سیما استان کرمان عنوان کرد: کمک هایی که سپاه، صدا و سیما و سایر دستگاه ها می توانند برای برگزاری هرچه بهتر کنگره شهدا انجام دهند مشخص شده است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و رسانه  کنگره شهدای کرمان تصریح کرد: در صدا و سیمای استان کرمان ۶۰ عنوان برنامه در چهار محور که مربوط به صدا و سیما بود پیش بینی کرده ایم.

رمضانی ادامه داد: ۲۵ رادیویی، ۴۰ مستند  شهیدهای شاخص در رادیو ساخته و پخش خواهد شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کرمان گفت: هشت مستند تلویزیونی سرداران شهید استان و همچنین هفت مستند تلویزیونی برای مدافعان حرم و شش برنامه تلویزیونی ویژه پخش خواهد شد.

وی گفت: باید فارغ از دیدگاه های شخصی دست به دست هم دهیم و شهیدان را به جوانان خود معرفی کنیم برای خبرگزاری ها و مطبوعات ۲۰ عنوان در نظر گرفته شده است.

رمضانی ابراز داشت: برای برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ۱۲ برنامه برای سیما، هشت برنامه صدا، پنج در فضای مجازی، هشت قطعه موسیقی و ۳۶ برنامه دیگر  پیش بینی کرده ایم.

وی تصریح کرد: به دستگاهای اعلام کرده ایم عملکرد ۴۰ ساله دستگاه مربوطه خود را مستند کنند و ما آن را از صدا و سیما رایگان پخش خواهیم کرد.

مدیرکل صدا و سیما مرکز استان کرمان بیان کرد: هر چیزی که فکر می کنید دستگاهتان انجام داده و مردم نمی دانند و برای امیدآفرینی در بین  مردم ما آن را پخش می کنیم.

کد خبر 4369646

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 11 =