فرمانداران برنامه های هفته دولت را تا ۲۰ مردادماه تحویل دهند

کرمان - مدیرکل حوزه استانداری کرمان گفت: فرمانداران باید برنامه های هفته دولت را تا ۲۰ مردادماه سال جاری تحویل دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد محمود آبادی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی و شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان کرمان ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاری و اطلاع رسانی یکی از عناصر مهم و اصلی فعالیت های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی است.

وی ادامه داد: نام گذاری روز خبرنگار به عنوان یک نماد است که جریان اطلاع رسانی  و خبر را یادآور می شود.

محمودآبادی با اشاره به اینکه خبرنگار نوک پیکان همه جریان های اطلاع رسانی است، تصریح کرد: عنصر اصلی اطلاع رسانی در رسانه ای مکتوب و غیر مکتوب خبرنگاران هستند.

وی گفت: در همه اتفاقات و رویدادها صف اول حضور در صحنه برعهده خبرنگار است و باید به همه اصحاب رسانه این روز را تبریک گفت.

محمودآبادی ابراز داشت: جریان اطلاع رسانی، خبر و فعالیت های فرهنگی باید متفاوت از گذشته باشد و  این امر بسیار رویکرد مثبتی است.

وی گفت: به این نکته رسیده ایم که اگر بخواهیم موفق عمل کنیم و به نسل جدید دستاوردها و تحولات ارزشی انقلاب را منتقل کنیم با شیوه های سنتی امکان پذیر نیست زیرا از تکنولوژی عقب می مانیم.

مدیرکل حوزه استانداری کرمان با اشاره به چهلیمن سالگرد انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: باید با عناصر و روش های جدید در فضای اطلاع رسانی وارد شویم. عناصر در واقع تنها به معنی  سخت افزار نیست بلکه به معنا و مفهوم این است که در فضای برنامه نرم افزاری هم تحول ایجاد کنیم.

محمودآبادی عنوان کرد: تحول در فضای نرم افزاری مربوط به چگونگی تولید، تهیه، تحلیل و نقد خبر است.

وی گفت: این که تنها تحلیل کننده، نقل کننده و منتقل کننده خبر و یک رویداد باشیم کار شاقی انجام نداده ایم؛ بلکه باید تحلیل محتوایی و خوراک مناسب بر اساس دیدگاه های ارزشی نظام دارد به نسل جدید انتقال دهیم.

وی ابراز داشت: اگر همه روش های قدیم را انجام دهیم نمایشگاه برگزار کنیم و همان چیز های که در ۴۰ سال برای مردم به نمایش گذاشته ایم دوباره به نمایش بگذاریم این باعث زدگی در بین جوانان خواهد شد.

محمود آبادی بیان کرد: جذابیت و تحول را باید هم در جریان سخت افزاری، نرم افزای و تبیین برنامه ها خود به درستی ببینیم و انجام دهیم.

وی گفت: باید در رابطه با مخاطب شناسی برنامه اصولی و برنامه ریزی شده خیلی خوبی انجام دهیم.

مدیرکل حوزه استانداری کرمان با اشاره به اینکه سلیقه فرزندان ما تغییر کرده و انقلاب ما یک انقلاب ارزشی است، تاکید کرد: هر اندیشه ای که در قالب هنر ارائه شود ماندگار است.

وی گفت: فرمانداران باید برنامه های هفته دولت خود را  تا ۲۰ مردادماه سال جاری تحویل دهند و ۲۵ برنامه های اصلی را مشخص و به فرمانداری ها ارجاع خواهد شد.

کد خبر 4369669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 15 =