همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی با دانشگاه فنی و حرفه ای

صندوق نوآوری و شکوفایی با دانشگاه فنی و حرفه‌ای در راستای راه اندازی صندوق مشترک همکاری می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، امروز تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق نوآوری و شکوفایی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای با هدف ارتقای توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان منعقد شد.

 تفاهم‌نامه گسترش همکاری‌ها بر مبنای اساسنامه و دستورالعمل‌های صندوق نوآوری و شکوفایی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای ارتقای توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان در سطح ملی و استفاده از ظرفیت و خدمات صندوق و دانشگاه برای گسترش زیست بوم فناوری و نوآوری با حضور بهزاد سلطانی رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای به مدت سه سال منعقد شد.

برگزاری دوره‌های توانمندسازی، امکان خرید محصولات سرمایه‌ای شرکت‌های دانش بنیان از سوی دانشگاه به شرط تأمین ضمانت‌های تعهدات پرداخت بانکی به شکل لیزینگ، ارائه خدمات استفاده از امکانات زیرساختی، کارگاهی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی دانشگاه در حد ضوابط مقررات و استفاده از امکانات زیرساختی صندوق و دانشگاه از مفاد این تفاهم‌نامه است.

همچنین بر اساس این تفاهم‌نامه صندوق و دانشگاه برای تشکیل صندوق پژوهش و فناوری مشترک اقدام می‌کنند به این ترتیب که حداکثر ۴۰ درصد سهام آن متعلق به صندوق، حداکثر ۴۹ درصد متعلق به دانشگاه و حداقل ۱۱ درصد باقیمانده متعلق به بخش خصوصی است.

این تفاهم‌نامه در ۹ ماده و دو نسخه هم‌ارزش تنظیم شده است.

کد خبر 4371468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =