امامزاده سیدنجم الدین بشاگرد آماده برای برگزاری دعای عرفه است

بشاگرد - رئیس اوقاف بشاگرد از فراهم ساختن شرایط مناسب برای زائران امام زاده سید نجم الدین جهت برگزاری مراسم باشکوه عرفه خبر داد.

مصطفی محب زاده در گفتگو با خبر نگار مهر  با اشاره به اینکه  همزمان با برگزاری روز عرفه در کشور امام زاده سید نجم الدین بشاگرد مملو از حضور زائر می شود گفت: امامزاده سید نجم الدین بشاگرد تنها امامزاده ای در بشاگرد است که در روز عرفه زائرانی از مناطق شرق هرمزگان را  در خود می بیند.

محب زاده با بیان اینکه از اکنون شرایط را برای برگزاری مراسم باشکوه عرفه برای زائران فراهم خواهیم کرد بیان داشت:ب ا حضور مدیرکل سازمان اوقاف هرمزگان در شهرستان بشاگرد همه برنامه ریزهای لازم  برای برگزاری این مراسم با مسئولان شهرستان انجام داده شد ودر حال حاضر  آماده برای فراهم ساختن شرایط مناسب و لازم هستیم.

رئیس اوقاف بشاگرد عنوان کرد:حل مشکل آب وبرق از مهمترین اقدامات در حال انجام است که  مردم و زائران بتوانند از امکانات وشرایط مناسبی در مکان این بقاء متبرکه برخوردار باشند.

محب زاده گفت: برای این منظور یک دستگاه ژنراتور برق برای روشنایی وتعدادی  زیر انداز برای استفاده زائران ودوتخته چادر برای مسئولانی که  برنامه های فرهنگی را در دستور کار قرار داده اند  فراهم  شده که بزودی در مکان این امام زاده جاگذاری  می شوند.

رئیس اوقاف بشاگرد گفت:برای حل مشکل آب برای زائران در دیدار با مدیر کل آبفای روستایی هرمزگان دو دستگاه تانکر به این امام زاده برای آبرسانی اهداء شد که در محل به صورت ثابت مسقر خواهند شد وچند دستگاه تانکر سیار آب این تانکرها را تامین خواهند کرد.

محب زاده تصریح کرد :در سال گذشته بیش از  ۳هزار زائر  در روز عرفه به زیارت این امام زاده برای ادای نذورات خود آمده بودند که پیش بینی می شود در مراسم پیش رو بیش از ۵هزار نفر زائر از این امام زاده زیارت کنند.

کد خبر 4374463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =