اولویت فعالیت های فدراسیون جودو در نقاط مستعد خواهد بود

رئیس فدراسیون جودوی کشور گفت: اولویت فعالیت های فدراسیون جودو در نقاطی است که استعدادهای قوی جودو در آن حضور داشته و سرمایه گذاری فدراسیون زوبازده باشد.

محمد درخشان در حاشیه دیداربا مسئولان جودوی شهرستان کرج درگفتگو با خبرنگار مهر دراین شهرستان اظهار داشت: این اولویت بندی صرفنظر از استان بودن یا نبودن آن منطقه و تنها با توجه به توانمندی های ورزشکاران جودوی آن خواهد بود.

وی افزود:جودوی کرج دارای شاکله قوی و مستحکم است و با توجه به استعدادها و پتانسیل های مناسب کمی برنامه ریزی و ارائه امکانات می تواند این شهرستان را به قطب جودوی کشورتبدیل کند.

درخشان خاطرنشان کرد: با توجه به مستقل شدن هیات های ورزشی کرج از استان امکانات هیات جودوی این شهرستان بسیار ناچیز است و این هیات هنوز نتوانسته است آن گونه که مناسب است امکانات مناسب برای این رشته جذب نماید.

درخشان گفت: تخصیص یک سالن اختصاصی به جودو، تاسیس خانه جودو در شهرستان ، برگزاری کلاس های ارتقای سطح مستقل در منطقه ، آموزش و تربیت مربیان و داوران جودو و برگزاری مسابقات منطقه ای و ملی درکرج از جمله اقداماتی است که می تواند سطح جودوی این منطقه را بیش از پیش افزایش دهد.

وی تصریح کرد: فدراسیون جودو آمادگی دارد در صورت اختصاص یک سالن وی‍‍ژه جودو به ورزشکاران کرج این سالن را تجهیز نموده و آن را در اختیار هیات جودوی شهرستان قرار دهد.

درخشان حضور17 جودوکار کرجی در رده های مختلف سنی در تیم های ملی جودوی کشور را مهمترین دلیل قابلیت تبدیل کرج به قطب جودی کشور خواند و اظهارامیدواری کرد با همکاری مسئولان ورزش کرج و فدراسیون جودو این امر به زودی محقق شود.

کد خبر 437516

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 5 =