انعقاد پروژه‌های مشارکتی در مناطق پس از تایید رسمی اسناد

سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت انعقاد پروژه های مشارکتی در مناطق پس از تایید رسمی اسناد مربوط خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، زریر نگین تاجی که در شورای معاونین مالی شهرداری های مناطق سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: وضعیت برخی پروژه ها به گونه ای است که اگر به عقب برمی گشتیم عدم سرمایه گذاری در پروژه های مشارکتی بمثابه مدیریت هزینه بود.

وی ادامه داد: امروزه  پروژه ای مانند هزار و یک شهر چند مدعی پیدا کرده  در حالی که شهرداری تهران در آن میلیارد ها تومان هزینه کرده است. لذا تا زمانی که وضعیت سند یک پروژه مشخص نباشد هیچ پروژه ی مشارکتی منعقد نخواهد شد.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران همچنین اظهار داشت: اگر قرار شد پروژه ای مشارکتی منعقد شود باید با نظارت اداره کل حقوقی باشد و مضاف بر آن باید سهم وظایف مناطق، سازمان املاک و سازمان سرمایه گذاری نیز مشخص شود.

نگین تاجی ادامه داد: در این پروژه ها باید منافع سرمایه گذاران نیز مورد توجه قرار گیرد و آنان مورد تکریم قرار گیرند، نباید این اندیشه در اذهان متبادر شود که شهرداری در این پروژه ها فقط به دنبال منافع خود است.

نگین تاجی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بستر ها برای درآمد زایی در همه مناطق یکسان است و این تلاش مدیران است که می بایست اعتبارات پیش بینی شده را محقق کند.

 وی با اشاره به بدهی شهرداری به سازمان تامین اجتماعی گفت: در تعیین میزان  بدهی و طلب از سازمان  تامین اجتماعی باید دقت و شفافیت ملاک عمل باشد و مناطق شهرداری باید در خصوص آمارهای مربوط به بیمه و مالیات توجه ویژه ای داشته باشند.

کد خبر 4375833

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =