قطعا تحریم های جدید سخت تر از قبل نیست

نطنز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قطعا تحریم های جدید، سخت تر از تحریم های قبلی نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی صفاری نطنزی پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان نطنز اظهار داشت: قطعا تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران سخت تر از تحریم های وضع شده قبلی نیست.

وی تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، همواره تحریم های بسیاری علیه ایران وضع شده که یکی از سخت ترین این تحریم ها در جریان مباحث هسته ای علیه ما اعمال شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: جامعه جهانی بنا بر منافع خود از همه تحریم های وضع شده دولت امریکا علیه ایران تبعیت نمی‌کند و این نکته بسیار مهمی است که به خوبی به مردم منعکس نشده است.

مردم تحت تاثیر فضای روانی جعلی فعلی قرار نگیرند

وی تأکید کرد: در حال حاضر شاهد ایجاد و بسط یک فضای روانی جعلی هستیم که مردم باید مراقب باشند تحت تأثیر این فضا قرار نگیرند.

صفاری نطنزی اضافه کرد: بخشی از التهاب موجود در جامعه و بازار ناشی از فضای روانی ناسالم موجود است که اگر این فضا تعدیل شود ثبات در کشور فراگیر خواهد شد.

وی با اشاره به تغییرات نرخ ارز گفت: خوشبختانه درآمد ارزی کشور از هزینه ارزی آن بیشتر است و در حوزه تجارت خارجی، وارداتمان به مراتب کمتر از صادرات شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: در شرایط فعلی حفظ انسجام و وحدت ملی و همچنین پشتیبانی از نظام و رهبری بسیار اهمیت دارد و نباید انگشت اتهام به طرف شخص، حزب یا دستگاه خاصی دراز کنیم و توجه داشته باشیم که نظام فقط دولت نیست، بلکه نظام مجموعه حاکمیت است که حمایت از آن ضروری است.

وی اضافه کرد: همت کنیم با اتحاد و همدلی از فضای روانی و ساختگی فعلی خارج شویم و در کنار وحدت باید مدیریت ها سروسامان داده شود و نظارت ها به طور جدی تر جریان پیدا کند.

کد خبر 4383875

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =