اعتبارات حوزه ورزش اردبیل پاسخگوی تمام نیازهای هیئت‌ها نیست

اردبیل – مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تاکید کرد که اعتبارات دولتی در حوزه ورزش، پاسخگوی تمام نیازهای هیئت‌های ورزشی استان اردبیل نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، بهرام آقاخانی عصر یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیئت اسکیت استان اردبیل افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل اعتبارات محدودی داشته و در قبال آن در حوزه های مختلف از جمله رفع نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری هیئت های ورزشی سرمایه گذاری می کند.

وی با بیان اینکه این نیازها در بسیاری از موارد نیازهای معقول و اولیه هیئت ها بوده و باید تامین شوند، یادآور شد: براین اساس حوزه ورزش تمام توان خود را بکار می گیرد با این حال اعتبارات صرف دولتی در حوزه ورزش پاسخگوی نیازها نیست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نگاه توسعه به باشگاه ها و جلب مشارکت های بخش خصوصی را راهکار مطلوب برای توسعه سرمایه گذاری از سوی هیئت ها دانست و ادامه داد: باید تلاش شود ضمن ارتقا کمی و کیفی باشگاه ها، بخش خصوصی نیز به حوزه ورزش همگانی و قهرمانی ورود داده شود.

وی در عین حال با تشریح وضعیت رشته اسکیت در این استان تاکید کرد که بحث توسعه همگانی و قهرمانی این رشته باید در استان اردبیل پیگیری و برنامه ریزی شود.

آقاخانی در این رشته توسعه همگانی را ضروری برشمرد و بیان داشت: توسعه این رشته نیازمند فرهنگ سازی و نهادینه شدن آن در جامعه بویژه در بین خانواده ها و نوجوانان و نونهالان است.

وی در این خصوص خواستار تعامل بیش از پیش هیئت اسکیت استان اردبیل با آموزش و پرورش و ورود اسکیت به مدارس شد و تاکید کرد که تقویت پایه این رشته نیاز به همکاری و مشارکت همه جانبه آموزش و پرورش دارد.

کد خبر 4385614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =