بهمن عسگری دومین طلایی کاراته/ طلاهای کاروان ایران به پانزده رسید

عضو تیم ملی کاراته ایران با پیروزی برابر حریفی از عربستان به مدال طلای هجدهمین دوره بازیهای آسیایی دست پیدا کرد. این پانزدهمین مدال طلای کاروان ورزش ایران در این بازیهاست.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، رقابت های کاراته هجدهمین دوره بازی های آسیایی، امروز با برگزاری رقابت های اوزان منهای ۶۸ بانوان، منهای ۷۵ و منهای ۸۴ مردان به اتمام می رسد.

«بهمن عسگری» در وزن منهای ۷۵ مردان کار خود را سه پیروزی قاطع برابر حریفانی از افغانستان، مغولستان و تایلند آغاز کرد. وی سپس در نیمه نهایی نیز با «وی چونگ سو» از چین تایپه روبرو شد و پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی در هانتی(رای داوران) با پنج پرچم پیروز شد و به فینال رسید.

ملی پوش شایسته و عنوان دار کاراته ایران امروز برای کسب مدال بازی های آسیایی ۲۰۱۸ با «عادل رئوف الترکستانی» از عربستان مبارزه کرد و با پیروزی ۵ بر صفر برابر وی به مقام قهرمانی و مدال طلا رسید.

صبح امروز نیز «پگاه زنگنه» در منهای ۶۸ بانوان به دیدار رده بندی راه یافت تا با ویتنام مصاف دهد. «ذبیح اله پورشیب» آخرین نماینده کاراته ایران است که عصر امروز در وزن منهای ۸۴ کار خود را آغاز می کند.

مدال آوران ایران در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی:

طلا:
۱ - حسن یزدانی - کشتی آزاد
۲ - علیرضا کریمی - کشتی آزاد
۳ - پرویز هادی - کشتی آزاد
۴ - سعید رجبی- تکواندو
۵ - میرهاشم حسینی- تکواندو
۶ - محمد علی گرایی - کشتی فرنگی
۷ - حسین نوری- کشتی فرنگی
​۸ - عرفان آهنگریان - ووشو
۹ - محسن محمدسیفی - ووشو
​۱۰- رضا علیپور - سنگ‌نوردی
​۱۱- تیم کبدی بانوان
۱۲- تیم ملی کبدی مردان 
​۱۳ - سهراب مرادی - وزنه برداری
​۱۴ - سجاد گنج زاده - کاراته 
​۱۵ - بهمن عسگری - کاراته

نقره:
۱ - مرجان سلحشوری - پومسه تکواندو
۲ - کوروش بختیار - پومسه تکواندو
۳ - زهرا کیانی - ووشو
۴ - الهه منصوریان - ووشو
۵ - شهربانو منصوریان - ووشو
۶ - فرود ظفری - ووشو
۷ - تیم روئینگ چهار نفره زنان
​۸- امیر محمد بخشی - تکواندو
۹- تیم شمشیربازی اسلحه سابر مردان
۱۰- نازنین ملایی- قایقرانی روئینگ
۱۱- تیم دو نفره روئینگ 
​۱۲- طراوت خاکسار - کاراته 
۱۳ - امیر مهدیزاده - کاراته
۱۴- رزیتا علیپور - کاراته

برنز:
۱ - رضا اطری - کشتی آزاد
۲ - فرزان عاشور زاده - تکواندو
۳ - علی پاکدامن - شمشیربازی
۴ - محمد رضا گرایی- کشتی فرنگی
۵ - مهرداد مردانی - کشتی فرنگی
۶ - مه‌لقا جام بزرگ - تیراندازی
۷ - تیم روئینگ دو نفره بانوان - قایقرانی
​۸- ناهید کیانی - تکواندو
​۹ - حمیده عباسعلی - کاراته
۱۰ -  تهمینه کربلایی صادقی - پنجاک سیلات
۱۱-سید علی هاشمی - وزنه برداری
۱۲- تیم بسکتبال سه در سه مردان
۱۳ - پگاه زنگنه - کاراته

کد خبر 4386015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =