افتتاح ۸۴ پروژه با اعتبار ۳۱۲ میلیارد تومان در ملارد

ملارد- ۸۴ پروژه در شهرستان ملارد، با اعتبار ۳۱۲ میلیارد تومان با حضور جمعی از مسئولین به افتتاح رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر دوشنبه، آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت شهرستان ملارد با حضور محمد محمودی شاه نشین، نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی و نعمت اله ترکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد، که از این تعداد ۶ پروژه ملی، ۹ پروژه استانی و ۴۱ پروژه دهیاری، ۱۰ پروژه شهرداری و ۲ پروژه هم بخش خصوصی بوده است.

براساس این گزارش، ۸۴ پروژه قابل افتتاح و ۶ پروژه کلنگ زنی در بخش های عمرانی و زیربنایی، بهداشتی و درمانی، خدماتی، آموزشی و فرهنگی و ...افتتاح شد.

گفتنی است؛  از مجموع ۸۴ پروژه با اعتبار ۳۱۲ میلیارد تومانی،  ۳۳ پروژه در بخش عمرانی و زیربنایی به ارزش ۲۰ میلیارد تومان، ۸ پروژه در بخش بهداشتی و درمانی به ارزش ۸ میلیارد تومان، ۱۷ پروژه در بخش خدماتی با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان، ۴ پروژه در حوزه آموزشی و فرهنگی با اعتبار یک میلیارد تومان، یک پروژه مذهبی با اعتبار ۵ میلیارد تومان، ۵ پروژه کشاورزی با اعتبار ۱۲ میلیارد تومان، ۲ پروژه صنعتی با اعتبار ۲۲۶ میلیارد تومان، ۱۴ پروژه ورزشی و تفریحی با اعتبار ۲۴ میلیارد تومان است.

ترکی در این سفر از مجموعه ورزشی ۱۴ هکتاری ملارد بازدید و پروژه های پارک ۳ هکتاری مشاهیر، خانه بهداشت در مهرچین و اسفند آباد، کتابخانه شهید آوینی، ساختمان آتش نشانی روستای مهرآذین، پارک و سرای محله روستای صالح آباد، کتابخانه عمومی روستای بیدگنه، سالن ورزشی و زمین چمن روستای اخترآباد،  ساختمان شورای اسلامی و دهیاری ویلا دشت ونو سازی و بازسازی صحن در امامزاده بی بی سکینه را افتتاح کرد.

وی طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: باید زمینه های طبیعت گردی ملارد با ۲۵۰ هزار هکتار ظرفیت و دشت شقایق و توجه به ظرفیت گردشگری مورد توجه باشد، ملارد قطب تولیدی،صنعتی وگردشگری استان تهران است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با بیان این که شهرستان ملارد در بخش فرهنگی نیز دارای ظرفیت های مهمی است، گفت: با توجه به اماکن مذهبی و ایجاد نظم جامع در این بخش می توان با آینده نگری در توسعه این بخش شهرستان وارد شد.
 
همچنین در حاشیه این بازدید نعمت الله ترکی با حضور در خانه شهید شهسوار بابک از مادر شهید تجلیل کرد.

شهید بابک ۲۰ ساله در سال ۶۲ شهید شد.

کد خبر 4386539

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =