راه مقابله باتحریم‌ها بازگشت به سلوک ومنش مدیران اولیه انقلاب است

خرم‌آباد- مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور تاکید کرد: راه مقابله با تحریم‌ها بازگشت به سلوک و منش مدیران اولیه انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا واعظ مهدوی ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح طرح های مدیریت درمان تامین اجتماعی لرستان با اشاره به تحریم های دشمنان علیه ایران، اظهار داشت: امروز باید ما با الگو گرفتن از شهیدان رجایی و باهنر در برابر این تحریم ها برنامه ریزی لازم را داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه راه مقابله با تحریم های دشمنان کار و تلاش بیشتر است، عنوان کرد: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف بین مردم و نظام است.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور با بیان اینکه دشمن به دنبال گسترش فرهنگ تنبلی و مصرف در بین مردم ایران است، بیان داشت: همچنین دشمن به دنبال ایجاد بدبینی مردم نسبت به حکومت و نظام است.

واعظ مهدوی با تاکید بر تلاش و کار بیشتر و همچنین اتحاد و انسجام بین مردم و مسئولان کشور، ادامه داد: یکی از ابزارهای مقابله با تحریم دشمنان بازگشت به سلوک و منش مدیران اولیه انقلاب و همچنین بازخوانی روش های آنها است.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایجاد کار در کشور، بیان داشت: همچنین باید اقدامات و برنامه ریزی لازم برای گسترش بیمه در بین خانوارهای کشور به خصوص روستائیان و عشایر صورت گیرد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کشور با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۶۰ درصد از خانوارها تحت پوشش بیمه هستند، گفت: این عدد در لرستان ۵۷ درصد است.

واعظ مهدوی، بیان داشت: در حال حاضر حدود ۶۰ هزار خانوار روستایی لرستان تحت پوشش بیمه روستائیان و عشایر هستند و این در حالیست که تعداد خانوارهای روستایی این استان ۱۸۰ هزار خانوار است.

کد خبر 4388725

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =