نصب۳هزار انشعاب برق مسکن مهر با ۸ میلیارد ریال اعتبار در دماوند

دماوند- رئیس اداره برق دماوند با بیان اینکه تعداد ۳ هزارو ۳۰۰ انشعاب برق مسکن مهر در این شهرستان نصب شده است گفت: اعتبار این پروژه ها ۸ میلیارد ریال شده است.

بهزاد صبوری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص بهره برداری از  ۶ پروژه شبکه برق مسکن مهر منطقه گیلاوند اظهار داشت: برق رسانی به مسکن مهر گیلاوند با احداث ۸۷۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی جهت مانور شبکه و با اعتبار هزینه شده یک میلیارد و ۳۰ میلیون ریال انجام شده است.

صبوری با بیان اینکه در پروژه تأمین برق مسکن مهر دماوند ۳ هزار و ۳۰۰ انشعاب نصب شده است، افزود: اعتبار کل این پروژه، هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده و در بخش‌های فرهنگیان، مسیح دانشوری و سایت‌های یک، هفت و ۱۰ انجام شده است.

وی در خصوص تامین برق مسکن مهر فرهنگیان گفت: یک دستگاه ترانس ۲۵۰ کاوا با ۱۴۰ متر شبکه فشار متوسط و ۷۰ متر شبکه روشنایی با اعتبار ۶۲۰ میلیون ریال صورت گرفته و همچنین برای تامین برق مسکن مهر مسیح دانشوری ۳ دستگاه ترانس ۳۱۵ کاوا با ۱۳۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی و اعتبار هزینه شده ۶۹۰ میلیون ریال انجام شد.

رییس اداره برق دماوند تامین برق مسکن مهر ۱را با ۴ دستگاه ترانس(۱ ترانس ۱۰۰، ۲ ترانس ۳۱۵، ۱ ترانس ۲۵۰) اعلام کرد و بیان داشت: برای راه انداری این مسکن مهر ۶۰۵ متر شبکه فشار متوسط هوایی (۲۴ اصله پایه)، ۵۱۴ متر شبکه فشار ضعیف (۱۸ اصله پایه) و ۲۸ اصله پایه روشنایی با اعتبار هزینه شده ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به انجام رسید.

صبوری در ادامه تامین برق مسکن مهر ۷ را توسط ۳ دستگاه ترانس (۲ ترانس ۲۰۰و ۱ ترانس ۲۵۰) اعلام کرد و بیان داشت: ۸۶۳ متر شبکه فشار ضعیف(۲۳ اصله پایه)و ۲۱ اصله پایه روشنایی معابر با اعتبار هزینه شده یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال نیز صورت گرفته است و همچنین برای روشنایی معابر مسکن مهر امام رضا سایت ۱۰به میزان ۱۷۰۰متر شبکه فشار ضعیف و ۱۴۰۰ متر شبکه روشنایی معابر (۴۵ اصله پایه روشنایی معابر ۲ طرفه ، ۹۰ دستگاه چراغ ۲۵۰ وات، ۱۴ اصله پایه فشار ضعیف، ۴۰ دستگاه چراغ ۱۵۰ وات با اعتبار هزینه شده ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به بهرداری رسیده است.

وی با بیان اینکه جمع کل پروژه احداث شده ۶ پروژه با  ۱۱ دستگاه ترانسفورماتور است گفت: در این بهره برداری ها بیش از ۳ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، بیش از ۱.۵ ۳ کیلومتر شبکه فشار  متوسطو بیش از ۱.۵ ۳ کیلومتر شبکه روشنایی معابر با اعتبار کل ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال صورت پذیرفته است که امیدواریم با این عملکرد بتوانیم درجهت رضایتمندی مردم گام موثری را برداشته باشیم.

کد خبر 4391829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 8 =