می توان درباره رفتن نجفی کتاب نوشت

مشاور امور زنان شهردار تهران از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه زنان و تولیدملی از ۱۵ شهریورماه به مدت ۱۰ روز خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه راکعی در نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی که قرار است در بوستان گفتگو برگزار شود، گفت: نمایشگاه سیزدهم از ۱۵ تا ۲۲ شهریورماه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه از برندهای معروف نیز دعوت کرده ایم تا در این نمایشگاه حضور یابند، افزود: نگاه ما توانمندسازی بانوان، تولید ملی و استفاده از دستاوردهای آنهاست، با این حال از برندهای معروف داخلی نیز استفاده کرده ایم.

راکعی گفت: با این حال به دلیل نقدهایی که به ما می شده مبنی بر اینکه حضور برندهای برجسته در نمایشگاه بسیار پررنگ است، امسال تلاش کردیم تمرکز اصلی مان بر تولیدات زنان سرپرست خانوار باشد.

وی تاکید کرد: با وجود اینکه در شرایط ویژه اقتصادی قرار داریم اما رایزنی های بسیاری صورت گرفت تا محصولات با تخفیف ۳۰ تا ۳۵ درصدی ارائه شوند.

راکعی با بیان این مطلب که برپایی نمایشگاه هزینه هایی نیز دارد، گفت: با توجه به اینکه نمایشگاه با بودجه شهرداری برپا نمی شود، ما مبالغ ناچیزی را صرفا در حوزه غرفه سازی و ارائه خدمات از تولیدکنندگان دریافت کرده ایم.

مشاور امور زنان شهردار تهران در ادامه این نشست با اشاره به بازگشت ستاد توان افزایی بانوان به حوزه امور زنان گفت: این موضوع جای نقد جدی داشت و متاسفانه در جلسه شورای اداری بدون حضور بنده و به صورت شتابزده تصمیم گیری شد.

وی افزود: خوشبختانه توانستیم این مشکل را مرتفع کنیم و این ستاد را به حوزه امور زنان بازگردانیم. هدف من تجمیع حوزه زنان در شهرداری است و امیدوارم این تصمیم بتواند اثرات بسیار مثبتی داشته باشد.

راکعی در پایان این نشست در پاسخ به سؤالی درباره حاشیه های برج میلاد و رفتن نجفی از شهرداری گفت: می شود در مورد این موضوع کتاب نوشت. صحبت ها و انتقادها بسیار است اما در این نشست نمی خواهم به آنها بپردازم.

کد خبر 4392812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =