برترین های جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند

سنندج- در مراسم اختتامیه برترین های سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سیزدهمین  دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان امروز چهارشنبه با حضور مسئولان کشوری و استانی بکار خود پایان داد.

بخش آیینی سنتی

در بخش موسیقی نمایش های آیینی سنتی با رای هیئت داوران از آهنگساز

نمایش شاختا بابا از آذربایجان تقدیر و مهدی محمد نژاد و نوید لاهیجی آهنگ ساز ونوازنده  نمایش دعای افتاب از لاهیجان به عنوان اثر برگزیده تجلیل شد.

با رای هیئت داوران  از طرح فضای سیمین بختیار غفاری طراح فضای نمایش دعای افتاب  از لاهیجان  تقدیر و طراح فضای نمایش داول کشی از کرمانشاه برگزیده این دوره از جشنواره شد.

در بخش تحقیق و پژوهش نمایش های آیینی سنتی هم با رای هیئت داوران

پژوهشگر نمایش داول کشی از کرمانشاه برگزیده شد.

در بخش کارگردانی نمایش های آیینی سنتی هیئت داوران ازعلی صادق حسنی کارگردان نمایش دعای افتاب تقدیر و

مرتضی اسدی مرام کارگردان نمایش دال کشی از کرمانشاه به عنوان اثر برگزیده تجلیل شد.

در بخش آزاد پوستر و بروشور

هومن رحیمی از رشت رتبه اول طراح پوستر و برشور نمایش دروازه های جهنم  ، سامان رستمی پور از قروه

رتبه دوم طراح پوستر نمایش درباره توپ و رتبه سوم طراح پوستر و برشور  نمایش بیگانگی از آمل به خود اختصاص دادند.

بخش موسیقی

 آهنگساز نمایش بیگانگی از آمل تقدیر شد ورتبه نخست این بخش را احمد الفتی آهنگساز ونوازنده نمایش اگر در بند درمانی از آستان اشرفیه، رتبه دوم فرید امام جمعه  آهنگساز ونوازنده نمایش تیک تاک از بوکان و رتبه سوم مهرداد موسویان  آهنگساز نمایش زلزله از کرمانشاه کسب کردند.

طراحی لباس

رتبه نخست طراحان لباس نمایش مربع، دایره، مستطیل ئه ژین عبدالله زاده و افشین خدری از سنندج، رتبه دوم ساریه امینی از بوکان طراح لباس نمایش  تیک تاک و رتبه سوم طراح لباس نمایش  یخچال سعید خیراللهی از ایلام به خود اختصاص دادند.

طراحی فضا

هیئت داروران از طرح نمایش درباره توپ از قروه  تقدیر کرد.

رتبه اول این بخش طراح فضای نمایش چمدان مختار محمدی از مریوان، رتبه دوم طراح نمایش صعود به ارتفاعات مهدی حبیبی و رتبه سوم دایره،مربع، مستطیل  ئه ژین عبدالله زاده و افشین خدری از سنندج کسب کردند.

بازیگران کودک و خردسال

 السا کلهر بازیگر نمایش خون از الوند، بیتا شهبازیان درباره توپ از قروه ،الین محمدی بازیگر نمایش چمدان از مریوان و آرتین امجدی برای بازی در نمایش مستطیل، مربع، دایره از سنندج تجلیل شدند.

بازیگری بانوان

رتبه اول بازیگری زن را نازیلا امینی برای نمایش تیک تاک از بوکان، رتبه دوم نرگس خاک کار برای بازی در نمایش صعود به ارتفاعات بالا  از تهران و دو برگزیده رتبه سوم هم  مرجان قاسمی برای نمایش یخچال از ایلام و مرجان  اقا نوری برای نمایش سال به سال کسب کردند.

تمام بازیگران گروه نمایش های بیگانگی و نمایش مستطیل، مربع، دایره تقدیر شدند.

هیئت داوران جایزه ویژه خود را در بخش بازیگری مردان را به بازیگر نمایش چمدان مختار محمدی از مریوان اهدا کردند.

بازیگران مرد

رتبه اول بازیگر نمایش های صعود به ارتفاعات و چهار دیواری اختیاری مصطفی کولیوندی ،رتبه دوم به طور جداگانه به  هاوری رضایی بازیگر  نمایش تیک تاک از بوکان،احمد جعفری تیک تاک از دهلران و

رتبه سوم هم به طور جداگانه مالک آبسالان بازیگر نمایش چهار دیواری اختیاری از دهلران، سیوان فتاحی بازیگر  نمایش سال به سال از مریوان به خود اختصاص دادند.

طرح وایده

با رای هیئت داوران رتبه اول  را موسی هدایتی فرد  طراح نمایش   درباره یک توپ   از قروه ، رتبه دوم هم دو نفر برگزیده دارد شامل افشین خدری برای نمایش دایره، مربع ،مستطیل  از سنندج و چمدان مختار محمدی از مریوان و

رتبه سوم هم  دوبرگزیده داشت  نرگس خاک کار طراح نمایش صعود به ارتفاعات از تهران وسوران حسینی  طراح نمایش سال به سال  از مریوان.

کارگردانی

از کارگردان نمایش صعود به ارتفاعات بالا نرگس خاک کار تقدیر شد.

رتبه اول افشین خدری کارگردان نمایش مستطیل، دایره،مربع از سنندج، رتبه دوم دو برگزیده نمایش بیگانگی غنچه شکوهیان از آمل،یخچال سعید خیراللهی از دهلران و رتبه سوم هیین داوران دو برگزیده دارد به طور جداگانه سوران حسینی از مریولن و تیک تاک نازیلا امینی از بوکان داشت‌.

کد خبر 4395167

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 12 =