افزایش بودجه ترمیم بناهای شهرداری/۳فرهنگسرا درشهرقدس احداث می شود

قدس- رییس کمیسیون فرهنگی و امور بانوان شورای شهر قدس از احداث۳فرهنگسرا در شهرقدس خبر داد و گفت: بودجه ترمیم بناهای این شهرداری افزایش می یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، بنفشه رفیعی عصر شنبه در نشست کمیسیون فرهنگی و امور بانوان شورای اسلامی شهرقدس که با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری قدس برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری حلقه ارتباطی بین شهروندان و شهرداری است که  نقش آن  ترویج و تشویق شهروندان برای توجه به جنبه‌های فرهنگ، هنر و ورزش در جامعه شهرنشینی است.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرقدس تاکید کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری با کارگیری نیروی انسانی مجرب و کاردان و اساتید اهل فن بسترهای لازم برای رشد و شکوفایی مراکز سالم در امر فرهنگ، هنر و ورزش را در شهر قدس به وجود آورد.

وی افزود: احداث فرهنگسراهای جدید و نوسازی فرهنگسراهای موجود از جمله اقداماتی است که در جهت بهبود وضعیت موجود در حال انجام است.

رفیعی اظهار داشت: یکی دیگر از مسایلی که در فرهنگسراها وجود دارد، حجم کار زیاد مربیان  با دستمزد اندک است که همین حقوق اندک با تاخیر پرداخت می شود که این موضوع موجب نارضایتی مربیان خانه های فرهنگ و فرهنگسراها شده است و باعث ایجاد یاس کاری در آنها می شود.

وی ادامه داد: رضایت کاری یک مربی باعث می شود در انجام وظیفه خود بیشتر تلاش نماید و هر آنچه در توان دارد جهت رضایت هنر آموزان و خانواده های آنها انجام دهد. بنابراین توجه به این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار است.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرقدس در پایان مژده افتتاح فرهنگسرای اندیشه داد و گفت: ۳ فرهنگسرا در دست احداث ( شهرک عزیزی، جواد آباد و استقلال ) به زودی به جرگه فرهنگسرای فعال شهری خواهند پیوست.

رفیعی همچنین از تصویب افزایش اعتبار ردیف بودجه ترمیم بناهای متعلق به شهرداری جهت بازسازی فرهنگسراها در جلسه رسمی این هفته خبر داد و گفت: کمیسیون فرهنگی با قدرت از خدمات ارائه شده از سوی سازمان فرهنگی ورزشی حمایت می کند تا مطالبات مردم در این زمینه در حد قابل قبولی محقق شود.

کد خبر 4416110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =