تعامل دوسویه سمن‌ها و شهرداری برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت: سازمان های مردم نهاد همکار مدیریت شهری در حل معضل آسیب های اجتماعی هستند و باید تعاملی دو سویه بین مدیریت شهری و آنها برقرار باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، الهام فخاری در نود و دومین جلسه شورا ضمن  گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی کودک گفت: امیدواریم با مشارکت همه دستگاه ها شاهد تحقق جامعه دوستدار زندگی باشیم.

 وی در ادامه با انتقاد از اقدام شهرداری تهران در خصوص سازمان های مردم نهاد گفت: شهرداری تهران علت بیرون راندن سازمان های مردم نهاد به ویژه آنان که در حوزه آسیب های اجتماعی فعال هستند  از مکان هایی که در اختیار شان بوده  را بیان کند.

 رئیس کمیته اجتماعی شورا با تاکید بر اینکه مدیریت شهری در این خصوص توضیح شفافی در مورد دلیل و شیوه و زمان بندی ارائه کند، اظهار داشت: اگر آسیب های اجتماعی جزو ماموریت های مدیریت شهری است باید بپذیریم یکی از همکارانی که می توانند در تحقق اهداف به ما کمک کنند همین سازمان های مردم نهاد هستند که برخی با سابقه روشن و فعال در شبکه های ملی سازمان های مردم نهاد می توانند بسیار مثمر ثمر باشند. امیدوارم  شهردار تهران توضیح روشنی در این زمینه ارائه نماید.

کد خبر 4423119

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =