آغازعملیات آبرسانی به سه روستای بخش گوهران/معارضات مردمی مانع است

بشاگرد - بخشدار گوهران بشاگرد از آغازعملیات آبرسانی به سه روستا و یک شهر در این بخش از شهرستان بشاگرد خبر داد.

یوسف حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه خوشبختانه  در بخش گوهران تا کنون شاهد عملیات آبرسانی به روستاهای متعدد در سال جاری بوده ایم گفت: پروژه آبرسانی از سد سهران در بخش گوهران یکی از پروژه های خوب دولت در این شهرستان بود که تا کنون از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار بوده است.

حسینی بیان داشت: در تابستان سال جاری روستاهای بخش گوهران در وضعیت بد بی آبی وکم آبی مواجه شده بودند که با رایزنی های صورت گرفته با مدیران آبفای روستایی در استان وشهرستان و انجام اقدامات درخور آنها  این مشکل را کنترل کرده وبه روستائیان با تانکر آبرسانی شد.

بخشدار گوهران عنوان کرد: مردم روستاهای« بشنو، درشهر، وتیدر» در این بخش با مشکل  بی آبی مواجه بودند که با رایزنی های صورت گرفته با اداره کل آبفای روستایی در استان و شهرستان برای حل مشکل بی آبی و آبرسانی به این روستائیان در حال حفر چاه هستیم تا مردم بتوانند از آب شرب برخوردار باشند.

حسینی تصریح کرد: در طرح آبرسانی از سد سهران که به ۵۵ روستا در بخش گوهران، پیمانکار پروژه با جدیت مشغول به کار است که امیدواریم با این روند تا دهه فجر به چند روستای دیگر آبرسانی شود.

وی از وجود معارضات مردمی در چند روستای این بخش برای جلوگیری از آبرسانی به روستائیان اشاره کرد وگفت: متاسفانه درروستاهای «بشنو و درشهر» و چند روستای دیگر وجود معارضات مردمی روند اجرای کار را مختل کرده است که با رایزنهای صورت گرفته مشکل سه روستا برطرف شد، اما در روستاهای«بشنو و درشهر» این مشکل تا کنون پابرجاست که با رایزنی های مسئولان و بزرگان روستاها مشکل این دو روستا نیز بر طرف می شود.

حسینی با بیان اینکه یک حلقه چاه دیگر در شهرگوهران برای حل مشکل  کمبود آب در نظر گرفته شده است عنوان کرد: با اعتبارت درنظر گرفته شده برای حل مشکل آب در روستاهای بخش گوهران و سرعت فیزیکی پروژه آبرسانی از سد سهران امیدواریم که در آینده ای نزدیک مشکل آب در بخش گوهران برطرف شود.

کد خبر 4444593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =