«حسین حائری زاده» مدیر عامل موسسه شهدای موتلفه اسلامی شد

مراسم تودیع رضا رفیق دوست مدیرعامل پیشین موسسه و معارفه حسین حائری زاده مدیرعامل جدید موسسه با حضور اعضای موسس هیئت امناء و هیئت مدیره موسسه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم تودیع «رضا رفیقدوست» مدیرعامل پیشین موسسه و معارفه «حسین حائری زاده» مدیرعامل جدید موسسه با حضور اعضای موسس هیئت امنا و هیئت مدیره موسسه، معاونین و مشاورین و کاشناسان ستادی و همچنین مدیران کلیه مقاطع شهدای موتلفه اسلامی در محل سالن زنده یاد حبیب الله عسگراولادی(ره) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محسن رفیق دوست رئیس هیات امنای موسسه شهدای موتلفه اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی و با اشاره به بنیانگذاری مجموعه مدارس شهدای موتلفه اسلامی توسط آن مرحوم از زحمات رضا رفیقدوست مدیرعامل پیشین موسسه در تحول و بهبود شرایط مجموعه از وی تشکر کرد.  

رفیق دوست همچنین حسین حائری زاده مدیرعامل جدید را فردی توانمند و با سابقه خدمت در سنگرهای مختلف انقلاب اسلامی دانست.

در ادامه، اسدالله بادامچیان و یحیی آل اسحاق از اعضای هیات مدیره و همچنین رضا رفیقدوست مدیرعامل پیشین موسسه، سخنرانی کردند. 

بر اساس این گزارش، در این مراسم، حسین حائری زاده مدیرعامل جدید موسسه در سخنان کوتاهی با اشاره به سابقه همکاری چندین ساله با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل پیشین و همچنین ادامه همکاری با وی در جایگاه مشاور هیات مدیره موسسه گفت: این تغییر به معنای تغییر و تحول خاصی نیست چون اهداف و استراتژی ها مشخص شده است اما قطعا در سلیقه ها و روش ها تفاوت هایی وجود دارد.  

در پایان این مراسم، لوح تقدیر توسط رییس هیات امنا به رضا رفیق دوست، اهدا و متن حکم حسین حائری زاده از طرف رییس هیات امنا قرائت شد.

کد خبر 4446998

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 0 =