۱۳ آبان اتفاق جدیدی در خصوص تحریم های آمریکا شاهد نخواهیم بود

تهران- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: ۱۳ آبان اتفاق جدیدی در خصوص تحریم های آمریکا شاهد نخواهیم بود.

به گزارش خبرنگار مهر، نعمت الله ترکی صبح یکشنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران بر جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به کشور تاکید کرد و افزود: ورود کالای قاچاق به ویژه در دوران تحریم ها آسیب های اقتصادی جدی برای اقتصاد کشور به همراه دارد.

وی در ادامه به ادعای آمریکا در خصوص تحقق تحریم ها در روز ١٣ آبان علیه ایران اشاره کرد و گفت: طی ماه های گذشته هرچه تحریم و فشار اقتصادی علیه کشور قابل تحقق بود از سوی آمریکا انجام شده است و اتفاق خاصی قرار نیست شاهد باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران افزود: رویکرد ما در اقتصاد مقاومتی با توجه به دستورالعمل های اتخاذ شده توجه به تولید کالاهای داخلی است که بر این اساس دستگاه های متولی استانداردسازی کالاهای داخلی با تعامل در حال شناسایی آسیب ها و رفع مسائل و مشکلات این بخش هستند.

ترکی اضافه کرد: امروز می توان با برنامه ریزی دقیق و هماهنگی و اتحاد و انسجام تمام توطئه های آمریکا علیه کشور را خنثی کنیم.

جلب مشارکت های همگانی در اصلاح الگوی مصرف مبنای کار اداره کل ارشاد استان تهران باشد

وی سپس در واکنش به گزارش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: تبیین مبانی نظری و علمی در اداره کل ارشاد اسلامی قرار نگرفته است. در حالی که استفاده از ابزارهای فرهنگی در تبیین مبانی نظری همچنین مشارکت دستگاه هایی نظیر سازمان تبلیغات، بسیج، صدا و سیما هم در زمینه فرهنگ سازی موثر است که در گزارش های شما دیده نمی شود. 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: جلب مشارکت های همگانی در اصلاح الگوی مصرف باید مبنای کار شما قرار بگیرد. استفاده ابزارهای فرهنگی در مبارزه با فساد در گزارش های شما دیده نمی شود، باید تبیین کنید چه میزان فساد در جامعه وجود دارد و احساس فساد در جامعه چه میزان کم شده است، درصدی برای آن تعیین نکردید که باید همه این موارد را دستور کار قرار دهید.

ترکی افزود: تبیین رویکرد فرهنگی و مشارکت 4 دستگاه اجرایی باید در دستور کار قرار بگیرد و گزارش ان طی جلسات آتی برای سازمان مدیریت استان ارسال شود.

کد خبر 4449487

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 12 =