وزارت ارتباطات وعده های رفع مشکلات ارتباطی روستاها را عملی کند

اراک- نماینده مردم تفرش، آشتیان وفراهان درمجلس گفت: وزارت ارتباطات وعده های خود برای رفع مشکلات مربوط به تلفن واینترنت در روستاها را عملی کند، چراکه مکاتبات بسیار در این زمینه انجام شده است.

محمد حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به مشکلات ارتباطی حوزه تلفن و اینترنت در مناطق روستایی از جمله در شهرستان های تفرش و فراهان گفت: از نزدیک با تعدادی از مردم این مناطق دیدار داشتم، یکی از خواسته های به حق این مردم مربوط به استقرار آنتن تلفن همراه، تلفن روستایی و بهره مندی از اینترنت بود.

بعد از روی کار آمدن جهرمی در وزارت ارتباطات دیدارها و مکاتبات فراوانی داشتیم و حتی از وی در خواست کردیم به منطقه تفرش و فراهان سفری داشته باشد و از نزدیک مشکلات این حوزه را بررسی کند، امروز علیرغم گذشت بیش از ۱۰ ماه، هیچ اقدام موثری در این زمینه انجام نشده استنماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در زمان محمود واعظی وزیر قبلی ارتباطات، هم به صورت مکتوب و هم حضوری این موضوع را پیگیری کردیم، اما در زمان مسئولیت ایشان اقدام موثری در این زمینه انجام نشد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بعد از روی کار آمدن محمدجواد جهرمی در وزارت ارتباطات نیز دیدارها و مکاتبات فراوانی داشتیم و حتی از وی در خواست کردیم به منطقه تفرش و فراهان سفری داشته باشد و از نزدیک مشکلات این حوزه را بررسی کند، وی در شش ماهه اول آغاز به کار این قول را داد که مشکلات مذکور را بررسی و رفع کند، اما امروز علیرغم گذشت بیش از ۱۰ ماه، هیچ اقدام موثری در این زمینه انجام نشده است.

حسینی گفت: رفع مشکلات مربوط به تلفن ثابت، مشکلات اینترنت و تلفن همراه در جاده های صعب العبور و رفع مشکل سیستم تلفن های ثابت روستایی از خواسته های مهم مردم این منطقه است.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گویا وزرا به حاشیه رفته اند و از انجام کارهایی که قول می دهند سر باز می زنند، توقع ما از مدیران جوان بیش از این است و امیدواریم هرچه زودتر این مشکلات رفع گردد تا زمینه رضایتمندی مردم حاصل شود.

کد خبر 4454648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 6 =