دبیرکل و پنج عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال کنار گذاشته می‌شوند

پس از آنکه مقرر شد رئیس فدراسیون فوتبال با استفاده از یک ماده قانونی به کارش در این فدارسیون ادامه دهد، دبیرکل و پنج عضو بازنشسته هیات رئیسه باید مسئولیت‌شان را ترک کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال که یکی از خبرسازترین فدراسیون های ورزشی است از چند هفته پیش و به دنبال مطرح شدن بازنشسته بودن مهدی تاج مورد توجه تر از همیشه بود. با وجود تاکیدی که از سوی مراجع قانونی برای کنار رفتن بازنشسته ها صورت گرفته بود، تاج و یاران بازنشسته اش در فدراسیون فوتبال حاضر به کناره گیری نبودند.

آنها با این توجیه که فدراسیون فوتبال یک نهاد غیردولتی است و شامل منع بکارگیری بازنشسته نمی شوند، قصد داشتند به کارشان ادامه دهند اما جلساتی که بین مهدی تاج با مسعود سلطانی فر و سیدرضا صالحی امیری برگزار شد، در نهایت منجر به ماندن تاج در ریاست فدراسیون فوتبال شد.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که طبق توافق صورت گرفته هر چند مهدی تاج با استفاد از ماده 60 قانون خدمات کشوری به کار بازگشته و مشکلی برای فعالیت در فوتبال ندارد، اما اعضای بازنشسته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باید مسئولیت شان را ترک کنند.

محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال، عبدالکاظم طالقانی، حیدر بهاروند، محمود اسلامیان، فریدون اصفهانیان و علی کفاشیان اعضای هیات رئیسه این فدراسیون به دلیل بازنشسته بودن باید استعفا بدهند. قرار است این افراد در مجمع فدراسیون فوتبال استعفایشان را اعلام کنند تا جانشینان آنها مشخص شوند.

کد خبر 4459369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =