اعلام تایپ اشتباهی نام مدیرکل پست خراسان شمالی توهین به مردم است

بجنورد- مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی اعلام تایپ اشتباهی نام مدیرکل پست این استان را دروغ و توهین به مردم و مسئولان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید قربانی جم ظهر یکشنبه با حضور در سی و پنجمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به مراسم تودیع و معارفه روز گذشته مدیرکل پست خراسان شمالی که هنگام معارفه به یکباره نام مدیرکل جدید با تلفن رئیس سازمان پست تغییر کرد، اظهار کرد: باوجود نصب ۳۰ بنر و سخنرانی مدیرکل جدید پست خراسان شمالی به یکباره رئیس این سازمان تماس گرفته و مدیر جدید را تغییر می دهد که نماینده اعزامی شرکت ملی پست اعلام می کند نام مدیر کل جدید اشتباه تایپی بوده است.

قربانی جم این اقدام نماینده شرکت ملی پست راتوهین به مردم خراسان شمالی عنوان کرد.

وی گفت: بنده به عنوان نماینده افکار عمومی اجازه نمی دهم کسی در خراسان شمالی در چشم مردم نگاه کند و دروغ بگوید.

مدیرکل صداو سیمای خراسان شمالی بیان کرد: تمامی رسانه های استان و صداوسیما تا می توانند این اقدام توهین آمیز را نشر دهند تا به گوش مدیرعامل پست کشور برسد تا دیگر کسی جرات چنین اقدامی را در استان نداشته باشد.

قربانی جم این اقدام را فاجعه دانست و گفت: متاسفانه هیچ مدیری در این جلسه نسبت به این تغییر اعتراض نکرد، بلکه با شنیدن این نوع معارفه نیز دست زدند.

شهرداری بجنورد باید در برنامه های صداوسیما حضور پیدا کند

وی در ادامه به حضور نیافتن شهردار بجنورد در برنامه های صداوسیمای خراسان شمالی اشاره کرد و افزود: تاکنون دو نوبت از شهردار بجنورد برای شرکت در برنامه ها دعوت شده اما هیچ موقع حضور پیدا نکرده است.

این مسئول اظهار کرد: شهردار بجنورد باید دعوت برنامه های صداوسیما را بپذیرد و حضور پیدا کند و چنانچه این بی تفاوتی تکرار شود در سطح ملی پخش خواهم کرد.

قربانی جم اضافه کرد: بی تفاوتی شهردار بجنورد نسبت به دعوت های صداوسیما قابل توجیه نسیت و چنانچه مشکلی وجود دارد اعلام کند تا رفع کنیم.

 وی گفت: باتوجه به اینکه خدمات شهرداری گسترده است به همین نسبت انتقاد وجود دارد، بنابراین باید با همپوشانی آن ها را برطرف کنیم.

مدیرکل صداو سیمای خراسان شمالی در بخشی دیگر از سخنان خود به وجود «سی دی» از مشکلات حاشیه شهر بجنورد اشاره کرد و گفت: بسیاری از مشکلات و فریاد مردم حاشیه نشین بجنورد در این «سی دی» گردآوری شده به طوری که استاندار پیشین خراسان شمالی و رئیس کل دادگستری به عنوان مدعی العموم خواستار آن شده اند.

قربانی جم مطرح کرد: اگر دوربین صداوسیما به حاشیه شهر برود، کدام نیروی شهرداری و عضو شورا همراه است تا به درد ودل حاشیه نشین ها گوش فرا دهد.

وی ارتباط با مردم را بسیار مهم دانست و اعلام کرد: رفت وآمد اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد بین مردم و حاشیه نشین ها چه میزان است؟

مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی در ادامه با طرح سوالی مبنی بر اینکه شورای اسلامی شهر بجنورد چه برنامه ای برای استفاده از ظرفیت رسانه ملی دارد که برای تدوین به صداوسیما ارائه دهد، گفت: این شورا باید برنامه ریزی دقیقی برای بهره مندی از رسانه ملی تصویب کند.

مشکلات چندساله با بودجه موجود قابل رفع نیست

رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات موجود در حاشیه شهر گفت: مشکلاتی که طی ۳۰ سال در حاشیه به وجود آمده را نمی توان با بودجه موجود، رفع کرد اما تلاش لازم را برای توسعه دادن به حاشیه های شهر بجنورد در دستور کار داریم.

مهدی محمدی با بیان اینکه مردم همیشه جلوتر از مشکلات بوده اند، اظهار کرد: توسعه مناطق بدون طرح تفصیلی و یک شبه غیر ممکن است اما در حد توان تلاش لازم را داریم.

محمدی در ادامه بازگشایی و آسفالت حاشیه های شهر را از جمله اقدامات شهرداری بجنورد اعلام کرد.

وی تصریح کرد: امیدواریم سی دی که از مشکلات حاشیه نشینی بجنورد تهیه شده در رفع و بهبود مشکلات مناطق کمک کند.

به گزارش خبرنگار مهر، رصد و پیگیری نطق های پیش از دستور و مواردی که در صحن علنی شورای اسلامی شهر بجنورد مطرح می شود یکی از مهم ترین مباحث این جلسه بود که توسط برخی از اعضا مطرح شد.

کد خبر 4461863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =