برجام آمریکا را در دنیا منزوی کرد/ ناکارآمدی گنبد آهنین اسرائیل

منوجان - مشاور عالی وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه برجام باعث انزوای آمریکا در جهان شده است، گفت: به زودی موجبات شرمندگی آمریکا را فراهم خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی خزاعی پیش از ظهر سه شنبه در هشتمین آیین برادری در شهرستان منوجان با اشاره به اینکه همواره پیرو آرمان های امام راحل (ره) و رهبری هستیم، گفت: یکی از آرمان های انقلاب حمایت از ملت مظلوم فلسطین است.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران بارها چوب حمایت از فلسطین را خورده است، افزود: دشمنان و بدخواهان بدانند که ما همچنان پیرو خط امام خمینی (ره) خواهیم بود.

حجت الاسلام خزاعی با نادرست دانستن ادعای اینکه مشکلات اقتصادی کشور ریشه در کمک های ایران به منطقه و فلسطین دارد، گفت: طرح چنین سخنانی توطئه دشمنان است.

مشاور عالی وزیر اطلاعات با اشاره به حمایت های عربستان از آمریکا و اسرائیل عنوان کرد: باید هوشیار باشیم چرا که برخی کشورها با همراهی آمریکا و اسرائیل به دنبال نابودی ایران هستند.

وی با بیان اینکه انقلاب ایران ظلم و زورگویی را نابود کرد، ادامه داد: مشاهده می کنیم که آمریکا و اسرائیل مناطق سنی نشین دنیا از جمله عراق و سوریه را نابود کرده اند.

اقتدار و قدرت ایران دلیل اعمال تحریم هاست

حجت الاسلام خزاعی با اشاره به اقتدار و قدرت تعیین کننده ایران عنوان کرد: تحریم ها هم به دلیل قدرت گرفتن ایران اعمال می شوند.

مشاور عالی وزیر اطلاعات با بیان این مطلب که ایران کرک و پر آمریکا را در منطقه فرو ریخته است، عنوان کرد: در طول عمر ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی ایران آمریکا نتواسته به پروژه های خود در منطقه دست پیدا کند و این ما بودیم که آنها از در سال ۲۰۱۱ از عراق بیرون راندیم.

وی با اشاره به نقش آمریکا در ایجاد گروه های تروریستی گفت: هیچ گروه تروریستی بدون حمایت دستگاه‌های اطلاعاتی نمی تواند به حیات خود ادامه دهد.

دشمنان به دنبال تفرقه افکنی بین مسلمانان هستند

حجت الاسلام خزاعی با بیان اینکه دشمنان به دنبال تفرقه افکنی بین اهل تسنن و تشیع هستند، افزود: علمای اهل سنت در چند سال اخیر خدمات فراوانی به کشور کرده اند.

وی امنیت را لازمه اتحاد و همبستگی دانست و افزود: امروز مرزهای جغرافیایی یک کشور محدود به مرزهای خودش نیست و اگر ما می خواستیم با داعش در مرزهای خودمان بجنگیم تاکنون باخته بودیم.

وی گفت: امروز آمریکا به دروغ می گوید که علت مشکلات اقتصادی ایران؛ کمک به سوریه، عراق و منطقه است و این در حالیست که هزینه های ایران در منطقه روشن و اندک است.

ایران در مقابل تحریم های آمریکا سربلند و پیروز است

مشاور وزیر کشور علت فشارهای وارده بر ایران را قدرت کشورمان دانست و افزود: تحریم های ۴۰ ساله علیه ایران تاثیری بر ما نداشت و امروز ایران در مقابل تحریم های آمریکا سربلند و پیروز است.

وی  با اشاره به شلیک ۴۵۰ موشک از غزه به اسرائیل طی یک روز گفت: گنبد آهنین اسرائیل به وضوح ناکارآمد شده است چرا که تنها توانستند ۲۵ موشک را منهدم کنند.

حجت الاسلام خزاعی یکی از قویترین سرویس های اطلاعاتی منطقه را مربوط به ایران دانست و تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ مورد تروریستی که بعضا از حادثه ترویستی اهواز شدیدتر بودند خنثی شده است.

مشاور وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه برجام باعث منزوی شدن آمریکا در جهان شده است، گفت: به زودی موجبات شرمندگی آمریکا را فراهم خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه مقاومت چاره ساز است، افزود: نباید تسلیم جوسازی های آمریکا شویم.

حجت الاسلام خزاعی با تاکید بر لزوم تحکیم وحدت ملی گفت: باید فقط پیام قدرت از کشور صادر شود.

کد خبر 4463912

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =