مدیرکل جدید کمیته امداد استان معرفی شد

یاسوج- آیین تودیع و معارفه مدیران کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل سابق کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد  ظهر چهارشنبه در این آیین، گفت: با هدفگذاری های انجام گرفته پوشش بخش عمده ای از نیازهای خانواده های جامعه هدف امداد اجرایی شده است.

فرید محبی افزود: بخش عمده ای از نیازهای اساسی خانواده های جامعه هدف تامین شده و در اعتبارات سال جاری منابع پایدار برای استان در همه بخش ها پیش بینی شد.

محبی با تاکید بر توسعه فعالیت های مشارکتی، خاطرنشان کرد: پوشش ۸۰ درصد از حمایت ها توسط حامیان جامعه هدف  در حوزه مشارکت های مردمی خارج از استان تامین می شود و در بحت منابع پایدار کمک های مناسبی از مرکز داشتیم.

مدیرکل تودیعی کمیته امداد استان با تاکید بر تعامل با بخش های مختلف به دور از نگاه جناحی و فردی، ابراز داشت: این تعاملات خروجی های بسیار مناسبی داشته است و شاهد بهبود خدمت رسانی به جامعه هدف هستیم.

محبی گفت: برنامه ریزی و هدفگذاری در محورهای مختلف نیز اجرایی و تحقق و تحول مناسبی نیز در این بخش ها به دست آمد.

محبی با اشاره به بخشی از اقدامات انجام شده،  تصریح کرد: در کنار مباحث اشتغال و توانمند سازی،  سرکشی از مناطق محروم، استفاده از ظرفیت خیرین پشتیبان و انعقاد تفاهمـنامه با بخش های مختلف اجرایی و در حوزه توجه و نظارت در بازرسی اقدامات مناسبی انجام شد.

محبی عنوان داشت: طی دو سال متوالی کمیته امداد به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی در حوزه اقتصاد مقاومتی انتخاب شد و در محورها و بخش های مختلف دیگر نیز توفیقات و عناوین برتر به دست آمد.

محبی با تقدیر از رسانه های استان در پوشش خبری خدمات کمیته امداد، ابراز داشت: رسانه ها بلندگوی خدمات نظام بودند و عملکرد قابل تقدیری داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان این مراسم قباد مبشری با سابقه فعالیت چند ساله در حوزه مدیریت بهزیستی استان به عنوان مدیر کل جدید کمیته امداد استان معرفی و از زحمات فرید محبی تقدیر به عمل آمد.

کد خبر 4470182

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 9 =