حاجیلو: شفر از حق قانونی‌اش مقابل کی‌روش استفاده کرد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی سرمربی تیم ملی هر وقت و هر طوری دلش بخواهد اردو می‌گذارد، مربی باشگاهی هم ناچار می‌شود اعتراضش را نشان دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اصغر حاجیلو سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص روابط کمیته فنی و شفر اظهار داشت: کمیته فنی در همه جای دنیا وجود دارد و مثل یک اتاق فکر قوی در کنار سرمربی است. اما در ایران تعریف خوبی از کمیته فنی نشده و هیچ مربی ایرانی و خارجی پذیرای آن نیست. 

وی که با رادیو تهران گفتگو می کرد، افزود: در باشگاه استقلال هم با درایت آقای فتحی کمیته فنی متشکل از چند پیشکسوت خوشنام و صاحب فکر تشکیل شد. به خاطر جلوگیری از بروز حاشیه ها قرار شد آقای نصرالله عبداللهی که رابطه خوبی هم با شفر دارند بعنوان سخنگوی این کمیته عمل کنند و نقطه نظرات کمیته فنی را به شفر منتقل کنند.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: در باشگاه های اروپایی شاید هیچ کس اعضای این اتاق فکر که با عنوان کمیته فنی فعالیت می کنند را نشناسد اما در ایران شرایط فرق می کند. مصاحبه اعضای کمیته فنی که شاید اغلب هم نقطه نظرات شخصی آنها باشد می تواند باعث بروز سوء تفاهم برای سرمربیان شود. به خصوص که اگر سرمربی خارجی هم باشد.

حاجیلو در خصوص ممانعت شفر از تمرینات ریکاوری ملی پوشان استقلال در ساختمان پک خاطرنشان ساخت: وقتی سرمربی محترم تیم ملی هر زمانی که بخواهد و هر طوری که بخواهد اردو تشکیل می دهد و بازیکنان را فرا می خواند، مربیان باشگاهی هم ناچارند به نوعی اعتراضشان را ابراز دارند.

وی توضیح داد: مگر طبق قانون ۷۲ یا حداقل ۴۸ ساعت قبل از دیدارهای رسمی، بازیکنان باشگاهی نباید در اختیار باشگاهشان باشند؟ شفر هم از حق قانونی اش استفاده کرد. ما تعداد زیادی ملی پوش در تیم ملی و امید داریم و حضور آنها در اردوهای تیم ملی باعث می شود تا تمرینات ما با کیفیت لازم انجام نشود.

سرپرست آبی پوشان تصریح کرد: تیم ما تاوان تیم ملی را هم داده است. همین روزبه چشمی در تیم ملی آسیب دید و هنوز آن روزبه قبل از مصدومیت نشده است. ما داریم تاوان مصدومیت روزبه را می دهیم و اعتراضی نکردیم. اما این حق را داریم که بازیکنان ملی پوش مان را قبل از مسابقات رسمی در اختیار داشته باشیم.

کد خبر 4470290

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =