جشنواره ملی حرکت گامی مهم در پیشرفت کشور است

اصفهان- معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: جشنواره ملی حرکت گامی مهم در پیشرفت و ارتقای کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر،‌ حجت الاسلام جعفر شاه نظری ظهر چهارشنبه در اختتامیه جشنواره حرکت در دانشگاه اصفهان اظهار داشت: ۶ دوره از جشنواره ملی حرکت در تهران برگزار شد و از دوره هفتم برگزاری آن در شهرستان های شیراز،‌ مشهد، کرمان،‌ کرمانشاه و اصفهان برپا شد.

وی بیان داشت: در این دوره از جشنواره آشنایی و تعامل هر چه بیشتر و بهتر سازمان‌ها و حرفه‌های مختلف با انجمن‌های علمی دانشجویان برقرار  شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه اصفهان تصریح کرد: این دوره از جشنواره در دو بخش بین‌الملل و ارتباط با صنعت برگزار و برای نخستین بار با مشارکت دانشجویان خارجی فضای رقابتی، تعاملی بسیار مناسبی برای دانشجویان کشور فراهم شد.

وی افزود: هدف اصلی این جشنواره ارتباط با صنعت، آشنایی صنایع، معادن و سازمان‌های دولتی و غیردولتی با ظرفیت انجمن‌های علمی دانشگاه‌ها و بهره‌وری از این توان علمی است.

حجت الله شاه نظری بیان داشت: در مدت چند روزه برپایی این جشنواره، پویایی، توانایی، کارآیی و امید و تعالی در چهره جوانان دانشجو به خوبی مشاهده شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه اصفهان جشنواره ملی حرکت به منظور مشارکت بیشتر دانشجویان در عرصه های علمی اجتماعی طراحی شده است، تصریح کرد: این جشنواره در فضایی برای شکوفایی و استعدادیابی جوانان و با هدف مشارکت دانشجویان در فعالیت های علمی و تعامل بیشتر آنها در فعالیت های دانشجویی برگزار شد.

کد خبر 4470901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 16 =