تعامل مسئولین باعث رضایت شهروندان صدرا شد/ موانع شهرداری شیراز

شیراز _ شهردار شهر صدرا گفت: طی مدت گذشته شاهد تعامل و همکاری مسئولین شهر صدرا هستیم که رضایت شهروندان را به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس ملک زاده ظهر شنبه در مراسم آغاز هفته فرهنگی شهر صدرا افزود: تعامل امروز در شهر صدرا باعث رضایت مردم شده که در زمینه فرهنگی در سال گذشته شهر دوم کشور شدیم.

وی ادامه داد: نایب رئیس پایتخت کتاب ایران شدیم و در بحث ورزش نیز دارای جایگاه بالایی هستیم و با دارایی اندک مشغول ساخت فرهنگسراهای جدید هستیم.

اما شهردار صدرا در جمع خبرنگاران نیز گفت: در مجموعه ساختمان جدید شورا و شهرداری صدرا سالنی با ظرفیت ۷۰۰ نفر پیش بینی شده که در بخش فرهنگی کارها در مجموعه شهرداری انجام شود.

ملک زاده تصریح کرد: کلنگ عملیات اجرایی این مجموعه آن به زودی به زمین خواهد خورد.

شهردار صدرا در خصوص عوارض نیز گفت: عمده ماه های سال عوارض صدرا تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصد دارد زیرا هزینه های شهرداری بالا است.

وی یادآور شد: امروز زباله های ۲۰۰ هزار خانوار جمع می شود و در خدماتی که ارائه می شود بیش از ۹۲ هزار نفر است و تمامی عوارض در شهر هزینه می شود.

ملک زاده تاکید کرد: کل بدهی گذشته بالای ۵۰ میلیارد تومان بود که خوشبختانه توانستیم در پرداخت موفق باشیم.

شهردار صدرا تصریح کرد: از کمک اوقاف گذشتیم همینکه فضای سبز شهری را موقوفه اعلام نکنند راضی هستیم.

وی ادامه داد: ایجا کوه بوده نه زمین کشاورزی و هیچ کوهی هم که وقفی نیست ادعاهای اوقاف را قبول نداریم.

ملک زاده در بحث اورژانس نیز گفت: تا آخر سال جاری اورژانس صدرا راه اندازی می شود.

شهردار صدرا با بیان اینکه در بحث حمل و نقل به موانع شهرداری شیراز مواجه هستیم، گفت: شهرداری شیراز اجازه نمی دهد که اتوبوس های شهر صدرا به قصردشت و نمازی بیاید و این مانعی برای خدمات رسانی است.

وی افزود: خواهش کردیم که اجازه بدهند اتوبوس های شهر صدرا مردم را تا قصردشت بیاورند اما شهرداری شیراز اعلام کرده که باید با سر صدرا بیاییند.

ملک زاده در خصوص نظارت های موجود بر شهرداری صدرا نیز گفت: در گذشته که مشکلات بود دستگاه های نظارتی نبودند اما امروز که شهرداری صدرا مانند اتاق شیشه ای است هرروز باید پاسخگوی دستگاه های نظارتی باشیم.

کد خبر 4472627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =