اعلام جزئیات آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور

شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور ۶ دی ۹۷ برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان پیش از ثبت نام اینترنتی، باید با مراجعه به مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت ابتدا باید نسبت به تشکیل پرونده در این مرکز اقدام کنند. فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی معرفی شده باشند، واجد شرایط ثبت نام اینترنتی و شرکت در آزمون ارزشیابی هستند.

مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی:

اصل و کپی مدارک تحصیلی دریافتی از دانشگاه محل تحصیل، شامل مدرک نهایی و ریز نمرات کلیه مقاطع تحصیلی که صحت صدور و تعلق آن، به تصدیق و تأیید و مهر و امضای شعبه امور دانشجویی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه و تأیید وزارت امور خارجه در تهران رسیده باشد.

اصل و کپی کلیه سوابق تحصیلی قبلی در ایران (مدرک پیش نیاز بر اساس مدرک اخذ شده در خارج از کشور، اعم از دکتری، فوق لیسانس، لیسانس، دیپلم، پیشدانشگاهی و ...)

اصل و کپی شناسنامه -اصل و کپی کارت ملی -اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت

اصل و کپی گذرنامه های جدید و زمان تحصیل و عکس پرسنلی

در صورتی که مدرک دریافتی، فوق لیسانس و بالاتر باشد، ارائه پایان نامه تحصیلی به همراه تأییدیه و مهر دانشگاه محل تحصیل، خلاصه ای از رساله به زبان فارسی، CV، مقالات منتشره و کلیه فعالیت های پژوهشی الزامی است.

ارائه ترجمه رسمی کلیه مدارک، چنانچه به زبانی غیر از انگلیسی باشند، الزامی است.

در صورت تکمیل بودن کلیه مدارک مورد نیاز و تشکیل پرونده، دانش آموختگان باید آمادگی خود را جهت شرکت در آزمون به کارشناس ارزشیابی (در مرکز خدمات آموزشی) اعلام کنند تا نام آنها در لیست مرکز خدمات آموزشی ثبت شود.

دانش آموختگان موظفند در زمان تعیین شده، به سایت www.sanjeshp.ir مراجعه کرده و در آزمون به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.

در صورت تکمیل نشدن مدارک و اتمام مهلت ثبت نام، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم امکان شرکت دانش آموختگان در آزمون را نخواهد داشت و آنان موظفند در آزمون بعدی شرکت کنند.

ثبت نام در شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۱۱ آذر آغاز می شود و ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۷ آذر پایان می یابد.

داوطلبان باید با مراجعه پیوند «داروسازی»، پیوند «شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی»، پیوند «ثبت نام جدید»، هزینه ثبت نام به مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال (۱۲۰ هزار تومان) را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

داوطلبان برای ثبت نام باید علاوه بر پرداخت هزینه ثبت نام، مدارک را ارسال کنند و ضمن تکمیل فرم ثبت نام، در نهایت کد رهگیری را دریافت کنند.

شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور پنجشنبه ۶ دی ۹۷ برگزار می شود و کارت شرکت در آزمون از ساعت ١٨:٠٠ روز سه شنبه ۴ دی ۹۷ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

میزان دوره تکمیلی پس از قبولی در آزمون ارزشیابی، بر اساس مصوبات مربوطه توسط مرکز خدمات آموزشی اعلام می شود. معرفی نامه برای طی دوره تکمیلی، فقط پس از تأیید نمرات در کمیسیون ارزشیابی رشته داروسازی صادر خواهد شد.

کد خبر 4472816

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 5 =