مقابله با آسیب‌های اجتماعی پیشوا نیازمند کار علمی و پژوهشی است

پیشوا- فرماندار پیشوا گفت: مقابله با آسیب‌های اجتماعی پیشوا نیازمند کار علمی و پژوهشی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین عباسی عصر شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان پیشوا اظهار داشت: این جلسه با توجه به نقشی که در تحقق سیاست‌های حوزه جوانان دارد از حساسیت ویژه‌ای برخوردار بوده و جدیت و اهتمام خاصی را می‌طلبد تا بتوان برای پیشبرد امورات مدنظر به‌درستی تصمیم سازی و تصمیم‌گیری کرد.

وی به لزوم تعامل و هم‌افزایی اعضای ستاد تأکید کرد و گفت: حوزه جوانان آن‌قدر گسترده است که پیگیری امورات آنان علاوه بر اداره ورزش و جوانان، متوجه دستگاه‌های مختلف در قالب ستاد ساماندهی امور جوانان است و اداره ورزش و جوانان به‌تنهایی نمی‌تواند در این زمینه کاری از پیش ببرد.

عباسی حضور نمایندگان مجمع مشورتی جوانان را در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان ضروری دانست و خاطرنشان کرد: باید با کار گروهی، تعامل و هم‌افزایی گام‌های اساسی و در خور شأنی برای تأمین نیازهای جوانان و پیشبرد سیاست‌های مدنظر در این حوزه برداریم.

فرماندار افزود: همان‌طور که مسئولان رده‌بالای نظام توجه ویژه‌ای به قشر جوان دارند از مسئولان شهرستان نیز انتظار می‌رود تلاش کنند تا امورات جوانان شکل اجرایی به خود بگیرد و این جز با همکاری، تعامل و جدیت اعضای ستاد و بهره‌گیری از ظرفیت خود جوانان شهرستان امکان‌پذیر نیست.

وی به‌ضرورت فراهم‌سازی زمینه اشتغال در شهرستان تأکید کرد و ادامه داد: برنامه‌هایی که برای توسعه اشتغال در شهرستان ارائه و دنبال می‌شود باید فراگیر بوده و تمهیدات آن ازجمله فراهم سازی سرمایه‌گذاری، اعطای تسهیلات بانکی به جدیت پیگیری و دنبال شود.

عباسی با اشاره به هفته فرهنگی شهرستان پیشوا گفت: در این هفته باید با برنامه‌ریزی‌های منسجم، هماهنگ و کارشناسی شده و تدارک برنامه‌های مطلوب و اثربخش با همکاری سایر دستگاه‌ها به طور ویژه به مباحث اجتماعی و فرهنگی شهرستان پرداخته شود تا بتوان بخشی از دغدغه های موجود را برطرف کرد.

عباسی با اشاره به مقوله آسیب‌های اجتماعی گفت: پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند انجام کار علمی و کارشناسی شده و مستلزم ورود جدی اداره بهزیستی با کمک سایر دستگاه‌ها ازجمله آموزش‌وپرورش است تا با انجام پژوهش‌های علمی بتوان تصمیمات منطقی و اثرگذاری را در این حوزه اتخاذ کرد.

فرماندار پیشوا بیان داشت: پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند کار علمی، پژوهشی است تا بتوان تصمیمات و راهکارهای منطقی و اثرگذاری را در این حوزه اتخاذ کرد.

کد خبر 4473065

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =