افزایش تولید بخش کشاورزی با بهره گیری از تجهیزات نوین محقق می شود

شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: افزایش و ارتقای تولید بخش کشاورزی با بهره گیری از تجهیزات نوین در این استان محقق می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ذبیح الله غریب عصر یکشنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه کشاورزی در شهرکرد با اشاره به اینکه افزایش و ارتقای تولید بخش کشاورزی با بهره گیری از تجهیزات نوین در این استان محقق می شود، اظهار داشت: بهره گیری از تجهیزات نوین کشاورزی و دانش علمی در بخش کشاورزی موجب افزایش تولید در بخش کشاورزی می شود.

وی بیان کرد: بخش کشاورزی زمینه ساز توسعه استان چهارمحال و بختیاری است و باید از این ظرفیت در مسیر توسعه بیشتر استان بهره گیری کرد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به برداشت ۱۲تن گندم توسط گندم کار استان ودریافت لوح تقدیر از ریاست محترم جمهوری، گفت: اگز امروز کشاورزی می تواند ۱۲تن گندم ویا ۱۳۰تن ذرت وسه تن درهکتار بادام برداشت کند همه بخاطر تلاش وپشتکار کشاورز وتوجه به مسائل علمی است.

وی تاکید کرد: نمایشگاه کشاورزی چهارمحال و بختیاری با ۸۲ غرفه دایر شده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان چهارمحال و بختیاری در ادامه با اشاره به توانمندی های بسیار زیادی در بخش کشاورزی، بیان کرد: جذب سرمایه گذاران در این بخش ضروری است.

 توسعه بخش کشاورزی در چهارمحال و بختیاری زمینه ساز کاهش نرخ بیکاری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری نیز در این مراسم گفت: بخش کشاورزی زیربنای توسعه هر جامعه به شمار می رود.

جعفر مردانی تاکید کرد: توسعه بخش کشاورزی باید در مسیر بهره گیری از فناوری های جدید و تجهیزات صنعتی حرکت کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بخش کشاورزی موجب توسعه استان می شود، تاکید کرد: توسعه بخش کشاورزی موجب کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال در سطح استان می شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر چهارمحال و بختیاری توانسته است که در بخش های کشاورزی گام ارزشمندی بردارد و هم اکنون این استان در تولید بسیاری از محصولات کشاورزی دارای رتبه برتر کشوری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: توسعه بخش کشاورزی در چهارمحال و بختیاری ضروری است.

کد خبر 4474394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =