تاخیر درپرداخت حقوق کارگران فضای سبز شهرداری همدان/مصوبه اجرا نشد

همدان - رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان گفت: حقوق ۲ ماه اخیر کارگران فضای سبز شهرداری همدان درحالی پرداخت نشده که مصوبه شورای شهر پرداخت حقوق کارگران قبل از حقوق کارکنان است.

علی فتحی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه تاخیر در پرداخت حقوق کارگران فضای سبز شهرداری همدان تا ۲ ماه حقیقت دارد و ۲ ماه است که حقوق کارگران این بخش پرداخت نشده است و از مهرماه پرداختی صورت نگرفته است، گفت: در این میان شهرداری منطقه ۴ قسمتی از حقوق مهرماه کارگران خود را پرداخت کرده و یک ماه معوقه پرداخت حقوق دارد.

فتحی با تاکید بر اینکه طبق پیگیری انجام شده و صحبت با معاون خدمات شهری شهردار همدان موضوع پرداخت نشدن حقوق کارگران پیگیری و بررسی شد، گفت: طبق آنچه عنوان شده حقوق معوقه کارگران طی چند روز آینده پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به مصوبه شورای شهر همدان مبنی بر پرداخت حقوق کارگران قبل از پرداخت حقوق کارکنان شهرداری با انتقاد از اینکه شهرداری این مصوبه شورای شهر را اجرا نمی کند، گفت: امروز بعدازظهر صحن شورای شهر همدان برگزار و بنده در نطق پیش از دستور به این موضوع اشاره خواهم کرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با بیان اینکه مصوبه ای شورای شهر باید توسط شهرداری انجام شود ولی این چنین نیست و در این راستا از شهردار و مدیر امور مالی توضیح می خواهیم، گفت: واقعیت ها باید بیان شود.

وی با اشاره به افزایش قیمت ها و پایین آمدن قدرت خرید مردم عنوان کرد: بااین وجود حقوق کارگران اضافه نشده و اگر همین حقوق اندک نیز به آنها پرداخت نشود جفا در حق آنان است.

فتحی با بیان اینکه من از منطقه فقیر نشین همدان به شورا راه یافتم و حرف های کارگران را با پوست و گوشت لمس کرده ام، گفت: اینکه حقوق کارگران پرداخت نمی شود اما ماهانه بن خریدی به مبلغ ۲۰۰ هزارتومان به آنها پرداخت می شود و انتظار داریم از شرایط حاکم نیز رضایت داشته باشند دور از انصاف است.

کد خبر 4475928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =