۲ پروژه عمرانی در تبریز به بهره برداری رسید

تبریز- پروژه رمپ شمال شرقی میدان افلاک نما و تعریض خیابان خبرنگار در تبریز با صرف اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی توسط شهرداری تبریز به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز سه شنبه با حضور امام جمعه تبریز و شهردار کلانشهر تبریز دو پروژه مسیرگشائی شامل رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما و تعریض خیابان خبرنگار پروژه های رفع ترافیک شهری منطقه دو تبریز به بهره برداری رسید.

تکمیل طرح شبدری افلاک نما با اجرای رمپ شمال شرقی در ۲ باند و جمعاً به طول ۲۵۰ متر و عرض ۲۰ متر که دسترسی سریع شهروندان در کوتاه ترین زمان ممکن به مسیر افلاک نما را فراهم کرده است، با پرداخت ۴۰ میلیارد ریال هزینه تملک و ۲۰ میلیارد ریال هزینه عملیات عمرانی از مهمترین پروژه های رفع ترافیک شهری منطقه دو به بهره برداری رسید.

احداث خیابان خبرنگار (تعریض ورودی شهرک زعفرانیه) به عنوان دومین پروژه این منطقه با ۸۰ میلیارد ریال هزینه تملک و ۱۰ میلیارد ریال هزینه عملیات عمرانی به طول ۳۰۰ متر نیز به بهره برداری رسید.

شهرداری با وجود مشکلات اقتصادی در راه خدمت به مردم تلاش می کند

امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان نیز در این مراسم گفت: شهرداری تبریز با وجود مشکلات اقتصادی در راه خدمت به مردم تلاش می کند.

حجت الاسلام سیدمحمد علی آل هاشم گفت: مردم تبریز که در عرصه های مختلف تاریخی علیرغم مشکلات اقتصادی تمام دارائی خود را در طبق اخلاص قرار داده اند، لایق و شایسته این خدمات هستند.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه سخنان خود از تمامی تلاشگرانی که برای به ثمر رسیدن پروژه های عمرانی و خدماتی تبریز تلاش می کنند، قدردانی کرد.

حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: از شهردار کلانشهر تبریز، شهردار منطقه دو و اعضای شورای شهر که برای آبادانی و توسعه شهر تلاش می کنند تقدیر و تشکر می کنم. واقعا خدمت به این مردم ارزشمند و ماندگار است.

امام جمعه تبریز گفت: شهرداری تبریز با وجود این همه مشکلات اقتصادی و تحریم ها در راه خدمت رسانی به مردم تلاش می کند.

شهرداری تبریز در این شرایط اقتصادی پروژه های بزرگ عمرانی اجرا می کند

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تبریز نیز در این مراسم گفت: شهرداری تبریز در این شرایط اقتصادی پروژه های بزرگ عمرانی اجرا می کند.

فریدون بابایی اقدم گفت: با اینکه شاهد رکود و شرایط خاص اقتصادی در کشور هستیم ولی شهرداری تبریز بدون توجه به این مسائل پروژه ها و عملیات های بزرگ عمرانی و خدماتی در سطح شهر اجرا می کند.

وی سپس گفت: در این دوره از شورا و شهرداری تبریز شاهد تکمیل پروژه های نیمه تمام در مناطق مختلف شهر هستیم.

وی گفت: هیچ کدام از پروژه ها تعطیل نشده اند و تمامی برنامه ها با سرعت در حال انجام هستند.

بابایی اقدم همچنین با بیان اینکه شهرداری تبریز علاوه بر پروژه های عمرانی و خدماتی در راستای فضای سبز نیز اقدامات بزرگی انجام داده است، افزود: شهرداری تبریز در خصوص تملک و احداث پارک های محله ای کارهای زیادی انجام داده و سرانه فضای سبز بیشتر شده است.

وی سپس در خصوص طرح تفصیلی کلانشهر تبریز نیز گفت: طرح تفصیلی تبریز معیار و مبنای طرح های مسیرگشایی در سطح کلانشهر تبریز است.

عضو شورای شهر تبریز در خصوص چشم انداز برنامه راهبردی شهرداری تبریز برای ۱۴۰۹ نیز گفت: این چشم انداز برای اولین بار نوشته شده است که برنامه ۱۲ سال بعد شهرداری تبریز و چشم انداز فعالیت ها و پروژه ها را مشخص می کند.

کد خبر 4476399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 12 =