ارتقاء بیش از ۵۰۰ خوابگاه با هزینه ای بالغ بر ۹۴۸ میلیارد ریال

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: طی دوسال گذشته بیش از۵۰۰ سرا با هزینه ای بالغ بر ۹۴۸ میلیارد ریال به صورت اساسی بازسازی شده و از سطوح ۴ و ۵ به سطوح بالاتر ارتقاء یافتند.

به گزارش خبرنگار مهر، ذوالفقار یزدان مهر اعلام کرد: طرح بازسازی و ارتقاء سراهای دانشجویی از سال ۹۵ با رویکرد خدمت رسانی توام با کرامت انسانی به دانشجویان و با همکاری و مشارکت این صندوق و دانشگاه ها عملیاتی شد.

وی ادامه داد: در این طرح و پس از اجرای سه مرحله طرح ارتقاء بیش از ۵۰۰ سرا با هزینه ای بالغ بر ۹۴۸ میلیارد ریال به صورت اساسی بازسازی شدند و از سطوح  ۵ و ۴ به سطوح بالاتر ارتقاء یافتند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم عنوان کرد: از آنجا که دانشجویان متولی اصلی حفظ و نگهداری سراهای دانشجویی هستند و اطلاع دانشجویان از وضعیت سراهای دانشجویی قبل از بازسازی و همچنین آگاهی آنها از هزینه های انجام شده دراین حوزه می تواند نقش بسزایی در تعهد هرچه بیشتر آنها در نگهداری سراهای دانشجویی ایفا کند، بنابراین،  برای آگاهی دانشجویان از قبل و حین و بعد از تعمیرات و صیانت بهتر در نگهداری سراهای تعمیر شده دانشگاه‌ها، تصاویر و عکس های مربوط به بازسازی سراها(قبل و بعد از بازسازی) و همچنین اطلاعات جامعی از هزینه های انجام شده در فضاهای مناسب در معرض دید عموم دانشجویان قرار گیرد.

کد خبر 4478849

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 11 =