برخی از سازمان ها بدهی میلیاردی به شهرداری تبریز دارند

تبریز- عضو شورای شهر تبریز گفت: برخی از سازمان ها بدهی میلیاردی به شهرداری تبریز دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، محرم محمدزاده صبح امروز یک شنبه در جلسه شورای شهر تبریز گفت: از شهردار تبریز سوال می کنم بالاترین رقم هایی که به مدیران پرداخت می شود را اعلام کند.

وی افزود: باید پاداش ها و حق الجلسات برای اعضای شورای شهر کامل تشریح شود. گاهی گزارش هایی رسیده است که مدیران شهرداری دست روی کارمندان خود بلند می کنند و به شدت به این مدیران تذکر می دهم که در صورت تکرار، نام آنها را اعلام  و از مراجع بالاتر محکومیت آنها را پیگیری خواهم کرد.

محمدزاده سپس گفت: مدیران مالی شهرداری در مناطق با شهروندان به عنوان رعیت برخورد نکنند. کسی حق ندارد در زمان مراجعات مردمی جلسه برگزار کند و مردم را پشت درها معطل کند.

وی گفت: درآمد  نیروهای کار معین شهرداری با درآمد نیروهای طرف قرارداد با شرکت همشهری بیش از دو میلیون تومان تفاوت دارد، این تفاوت از کجا ناشی می شود!؟ چطور می شود که شرکت همشهری هر سال برنده مناقصه شهرداری می شود؟!

شهرداری تبریز گزارش کاملی از بودجه تبریز ۲۰۱۸ ارائه کند

عضو شورای شهر تبریز افزود: درآمدهای شرکت همشهری از کجا ناشی می شود که در بهترین نقاط شهر ملک می خرد.

وی سپس ادامه داد: درباره وانت بارها نیز متاسفانه کسانی که بلد هستند چطور رشوه پرداخت کنند با هیچ مانعی مواجه نمی شوند. شهرداری یا همه وانت بارها را جمع آوری کند و یا با هیچ کدام از آنها کاری نداشته باشد.

محمدزاده ادامه داد: در برخی مناطق شهرداری تبریز، هیچ توجهی به معابر نمی شود. اگر ۱۶ هزار نیروی کار در شهرداری داریم، چرا دو سال است برای کوچه های حفاری شده کاری انجام نمی شود.

وی گفت: شهرداری تبریز گزارشی کامل از بودجه تبریز ۲۰۱۸ و ریز هزینه های آن به شورای شهر ارائه کند. بعضی سازمان ها بدهی میلیاردی به شهرداری دارند، اگر قرار است این بدهی ها و نفرات پشت پرده نادیده گرفته شوند، من در جلسات آتی ریز این موضوع را تشریح خواهم کرد.

وی گفت: بهترین نقطه شهر در باغ گلستان، به محلی برای تجمع مواد فروش ها تبدیل شده است، چه کسی قراراست به این موضوع توجه کند.

عضو شورای شهر تبریز گفت: مدیران شهرداری تبریز بهترین دارایی های شهرداری را در بهترین نقاط شهر به فروش می رسانند. آنها مالک این شهر نیستند بلکه امانتدار مردم هستند. فروش املاک برای تحقق بودجه هنر چندانی نیست که این مدیران دارند.

کد خبر 4486388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 2 =