حماسه ۹ دی در مسیر تداوم و پویایی انقلاب حائز اهمیت است

سنندج - سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ پس از فتنه آن سال در مسیر تداوم و پویایی انقلاب اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدقاسم سیاوشی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالگرد حماسه نهم دی ماه، اظهارداشت: وقایع سال ۸۸ در زمره رویدادهای حساس و مهم تاریخ انقلاب اسلامی ایران است و حفظ و گرامیداشت آن اهمیت بسیاری دارد.

وی افزود: این رویداد از یک سو حماسه حضور ملت در انتخابات بی سابقه ریاست جمهوری را به تلخی کشاند و از سوی دیگر در پی اغتشاشات و ناآرامی های فتنه گران و بخصوص حرمت شکنان روز عاشورا از ناحیه مخالفان انقلاب صورت گرفت، بحران هایی را به وجود آورد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان ادامه داد: خروش میلیونی ملت ایران در ۹ دی نقطه پایانی بر این بحران بود و اکنون بعد از گذشت چند سال از فتنه ۸۸ ابعاد تازه ای از این رویداد قابل بررسی است.

سیاوشی یادآور شد: ابعادهای تازه این رویداد از یک طرف این است که جریان بازنده انتخابات پذیرفته است که در ساز و کارها و نهادهای مستقر دشمن فعالیت کرده و به نوعی عملا به نادرستی سیاست خود در زیر سوال بردن نتیجه انتخابات ۸۸ اعتراف کرده اند.

وی بیان کرد: از سوی دیگر مدیریت بحران رهبر مقام معظم رهبری در سال های پس از فتنه و جلوگیری از دو قطبی شدن فضای سیاسی کشور و بازگرداندن همگان به مسیر و مدار قانون دیگر ابعاد تازه این رویداد مهم است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در پایان سخنان خود گفت: اگر چه این تجربه گران سنگ و پر هزینه ای برای ملت ایران بوده اما به هر حال در مسیر تداوم و پویایی انقلاب اسلامی ایران حائز اهمیت است.

کد خبر 4488302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =